1400/5/13 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1400/04/27    

کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» برگزار می شود

پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی با پخش نوبت دوم پروژه «برخط ماه و نوا» برگزار می شود.
 کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» برگزار می شود

پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی با پخش نوبت دوم پروژه «برخط ماه و نوا» برگزار  می شود.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایرانی، برنامه کامل اجراهای پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» که در بستر پلتفرم‌های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد، منتشر شد.بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.

 

با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت‌های حضور مخاطبان در سالن‌های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجراهای این برنامه‌ها مجازی پخش می‌شود. برهمین اساس،

 

برهمین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلتفرم دیگر وابسته به بخش خصوصی (هفدانگ)به عنوان بستر‌های پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می‌توانند براساس زمانبندی مشخص شده در جدول، به صورت رایگان اجرا‌ها را مشاهده کنند. این مجموعه از اجرا‌ها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می‌شود.

 

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود. مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی پخش خواهند شد.

 

 تبلیغات