1400/3/30 : یکشنبه
تاریخ ارسال : 1400/02/07    

تداوم روند بیمه اعضای خانه موسیقی در دوران کرونا

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی اعلام کرد روند بیمه اعضا در دوران کرونا بطور مستمر ادامه دارد.
تداوم روند بیمه اعضای خانه موسیقی در دوران کرونا

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی اعلام کرد روند بیمه اعضا در دوران کرونا بطور مستمر ادامه دارد.

 

به گزارش سایت خانه، واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه ای اعلام کرد روند بیمه اعضای این نهاد در دوران کرونا مانند سال های گذشته هیچ وقفه ای نداشته و بطور مستمر ادامه دارد.

 

در این اطلاعیه آمده است: هنرمندان متقاضی عضویت و بیمه پس از تایید عضویت و صدور کارت خانه موسیقی نسبت به درخواست برقراری بیمه اقدام می کنند که در اسرع وقت توسط این نهاد به صندوق اعتباری هنر معرفی و روند برقراری بیمه آنها آغاز می شود.

 

در دوران کرونا هیچگونه خللی در رابطه با معرفی اعضا به صندوق اعتباری هنر و همچنین برقراری بیمه آنها از سوی صندوق ایجاد نشده و این روند بطور مستمر ادامه دارد.

 

بیمه تکمیلی اعضای خانه موسیقی نیز تا اول مهرماه سال 1400 معتبر است و شرایط دریافت بیمه تکمیلی سال جدید اواسط تابستان اعلام می شود.

 

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی جهت بهبود خدماتی نظیر صدور کارت عضویت، بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، هنرکارت و ... از کلیه اعضا خواست تا با مراجعه به نشانی اینترنتی www.iranhmusic.ir/crm تمامی اطلاعات خود را(اطلاعات تماس، اطلاعات بیمه ای، اطلاعات تکمیلی، بروز کردن عکس و ... ) تکمیل نمایند.

 

در سامانه جامع هنرمندان نام کاربری: کد ملی و کلمه عبور: کد عضویت مندرج در کارت اعضا است.

 

در صورتی که اعضا در هر یک از مراحل بروز رسانی اطلاعات و ورود به پروفایل شخصی خود به مشکلی مواجه شدند می توانند از طریق نرم افزار واتس اپ با شماره اختصاصی خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.تبلیغات