1398/4/26 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1398/02/11    

زمان بندی اجرای گروه ها اعلام شد/

شرکت کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد به روی صحنه می رود

برنامه زمان بندی اجرای شرکت کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد از 27 خردادماه تا 4 تیرماه سال جاری اعلام شد.
شرکت کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد  به روی صحنه می رود

برنامه زمان بندی اجرای شرکت کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد  از 27 خردادماه تا 4 تیرماه سال جاری اعلام شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، براساس این برنامه از تاریخ 27 خرداد تا 4 تیرماه افراد و گروه ها در سه بخش تکنوازی، دونوازی و گروه نوازی در سالن ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت.

روزهای 27 و 28 خردادماه این جشنواره به اجرای گروه نوازی، تکنوازی و دونوازی موسیقی ایرانی شرکت کنندگان شهر تهران اختصاص دارد.

همچنین 3 تیرماه گروه نوازی، تکنوازی و دونوازی موسیقی غیر ایرانی به روی صحنه می رود و 4 تیرماه هم هنرمندان شهرستان ها در رشته های گروه نوازی، تکنوازی و دونوازی ایرانی به اجرای برنامه می پردازند.

مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد نیز در روز پنجشنبه ۶ تیرماه در سالن ایوان شمس برگزار می شود.

دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد دارای بخش های تکنوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که فراخوان جشنواره آذرماه سال 97 منتشر شد و پس از یکبار تمدید 30 دیماه پایان یافت.

آثار رسیده در یک مرحله مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در روزهای اعلام شده گروه های برگزیده با حضور هیئت داروارن جشنواره به رقابت بپردازند.

لازم به توضیح است، دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 14، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می شود.
قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات