1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1397/12/29    

همزمان با آغاز فصل بهار/

سی و دومین فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد

همزمان با آغاز فصل بهار و سال جدید، سی و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد و امکان دانلود و مشاهده این شماره از روی سایت فراهم گردید.
سی و دومین فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد

همزمان با فصل بهار سی و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد و  امکان دانلود و مشاهده این شماره از روی سایت فراهم گردید.

به گزارش سایت خانه، سی و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی ویژه زمستان 1397 با مطالب متنوعی پیرامون فعالیت های این نهاد منتشر شد.

در این شماره که زیر نظر کانون پژوهشگزان خانه موسیقی و به سردبیری حمیدرضا عاطفی منتشر شده، گزارش هایی از جشن نوزدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی، نشست های ماهیانه خانه موسیقی، رونمایی از کتاب استاد فرهاد فخرالدینی، جشنواره موسیقی فجر، جشنواره موسیقی کیش، نشست نقد نقد در موسیقی ایران، بزرگداشت امیر اشرف آریان پور و ... منتشر گردیده است.

سرمقاله این شماره به قلم سردبیر با عنوان "دمیدن برعکس سرنا" نگاهی به اتفاقات فرهنگی کشور بویژه موسیقی در سال 97 و بیان امید و آرزو هایی برای سال آینده  دارد. همچنین در این شماره مطالبی با عناوین"سینمای صدا در آئینه بهار" و "ثبنگاهی به آثار ارسلان درگاهی" و "تاریخ معاصر موسیقی در ایران" به چاپ رسیده است.

در شماره اخیر فصلنامه خانه موسیقی گزارشی از داوری پنجمین دوره کتاب برتر موسیقی رسیده است.

لازم به توضیح است، علاقمندان می توانند این شماره از فصلنامه داخلی خانه موسیقی را از لینک زیر دانلود و مشاهده کرد.تبلیغات