1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1397/10/24    

اجراهای جشن صدسالگی هنرستان موسیقی آغاز شد

اجراهای موسیقی جشن صد سالگی هنرستان موسیقی تهران شنبه شب بیست و دوم دی ماه در تالار رودکی تهران آغاز شد.
اجراهای جشن صدسالگی هنرستان موسیقی آغاز شد

اجراهای موسیقی جشن صد سالگی هنرستان موسیقی تهران شنبه شب بیست و دوم دی ماه در تالار رودکی تهران آغاز شد.

 

به گزار ش سایت خانه موسیقی، در این برنامه فیروزه نوایی نوازنده فلوت و لیلا رمضان نوازنده پیانو به اجرای برنامه پرداختند. در این کنسرت آثاری از کارن کیهانی، فکرت امیر اُف، امانوئل ملیک اصلانیان، حشمت سنجری، علیرضا مشایخی برای مخاطبان اجرا شد.

لیلا رمضان در بخشی از صحبت‌های خود در این برنامه گفت: خوشحالم که هنرستان موسیقی که مهد پرورش بسیاری از موزیسین‌های بزرگ ایران زمین است امسال صد سالگی خود را جشن می‌گیرد و قطعا این این اتفاق خوشایندی برای موسیقی در ایران خواهد بود.

فیروزه نوایی نیز ضمن ابراز خوشحالی از صدسالگی تاسیس هنرستان موسیقی گفت: امشب شب هنرستان است و من با افتخار در این برنامه که به یاد هنرستانی که سال‌ها و سال‌ها موزیسین و نوازنده تربیت کرده، حضور پیدا کردم. من با عشق به این برنامه آمده‌ام و هر زمان هم که لازم باشد و هنرستان برنامه‌ای داشته باشد، با عشق و علاقه حضور خواهم داشت. هنرستان خانه اول ماست نه خانه دوم. بنابراین هر کسی برای خانه اول خود هر کاری انجام می‌دهد و با همه عشق و احترام قدمی برمی‌دارد. اینکه برای این اجرا مسافت زیادی را از خارج کشور سفر کرده‌ام و خودم را به اینجا رسانده‌ام، کوچکتین کاری بود که می‌توانستم انجام دهم و انرژی زیادی برای این اجرا دارم.

در انتهای این برنامه احسان آقایی دبیر جشن صد سالگی هنرستان موسیقی روی صحنه آمد و ضمن تقدیر از اجرای دوهنرمند نامی کشور از آن‌ها بابت طی این مسافت طولانی به ایران برای حضور در این برنامه تشکر کرد و گفت: این دو هنرمند امشب عازم سوئیس و اتریش هستند و جالب است شما عزیران بدانید که این دو هنرمند  فقط برای این اجرا به ایران سفر کرده بودند.

پس از پایان اجرا محمد اللهیاری مدیرکل دفتر توسعه و آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هدایایی به این دو هنرمند اهدا کرد.

منبع: نایتبلیغات