1398/3/30 : پنجشنبه
تاریخ ارسال : 1397/07/08    

ثبت نام بازدید از نمایشگاه های Musik messe Prolight & Sound آغاز شد

ثبت نام علاقمندان برای شرکت در تور بازدید از نمایشگاه موسیقی Musik messe و نمایشگاه Prolight & Sound فرانکفورت آلمان آغاز شد.
ثبت نام  بازدید از نمایشگاه های  Musik messe  Prolight & Sound آغاز شد

ثبت نام علاقمندان برای شرکت در تور بازدید از نمایشگاه موسیقی Musik messe و نمایشگاه Prolight & Sound فرانکفورت آلمان آغاز شد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، شرکت دروازه تجارت فراسو(نماینده انحصاری نمایشگاه های فرانکفورت در ایران) از متخصصان و صاحبان صنایع مرتبط و بازرگانان دعوت می کند تا از نمایشگاه های بین المللی ادوات موسیقی و سیستم های نور پردازی و تکنولوژی صدا در فرانکفورت بازدید نمایند. 
 
Musikmesse به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی و تخصصی آلات و ادوات موسیقی برای اولین بار در سال 1980 برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله با نمایش ادوات و ابزار آلات موسیقی، متخصصان و هنردوستان را گرد هم می آورد. 
 
نمایشگاه بین المللی Prolight & Sound شامل سیستم های نورپردازی و تکنولوژی صدا و تصویر از سال 1995 شروع به فعالیت کرده و با ارائه آخرین تکنولوژی ها، سیستم ها و محصولات مرتبط با نور و تصویر هر ساله همزمان با Musikmesse برگزار می شود.
 
علاقمندان می توانند کارت این دو نمایشگاه را از دفتر شرکت دروازه تجارت فراسو تهیه نمایند. 
 
متقاضیان بازدید از نمایشگاه می توانند اطلاعات مرتبط با اخذ روادید نمایشگاهی و دیگر اطلاعات را از سایت www.iran-messefrankfurt.com  دریافت و همچنین فایل زیر را دانلود کنند.

 قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات