1398/2/1 : یکشنبه
تاریخ ارسال : 1397/05/22    

1 شهریور ماه در خانه هنرمندان/

کنسرت پژوهشی تکنوازی تار برگزار می شود

کنسرت پژوهشی تکنوازی تار با هنرمندی قاسم رحیم زاده که قرار بود 29 مردادماه برگزار شود به روز پنجشنبه 1 شهریور ماه موکول شد.
کنسرت پژوهشی تکنوازی تار برگزار می شود

 کنسرت پژوهشی تکنوازی تار با هنرمندی قاسم رحیم زاده که قرار بود 29 مردادماه برگزار شود به روز پنجشنبه 1 شهریور ماه موکول شد.


به گزارش سایت خانه، کنسرت پژوهشی موسیقی ایرانی با عنوان بداهه نوازی تار با هنرمندی قاسم رحیم زاده با همکاری خانه موسیقی ایران در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.

رحیم زاده در این کنسرت قرار است در دوبخش به تکنوازی تار و بداهه نوازی در دستگاه های مختلف می پردازد.


قاسم رحیم زاده ایلخچی متولد 1362 کارشناس ارشد موسیقی ایرانی، فعالیت هنری خود را با سازتنبور از سال 1369 آغاز کرد؛ از سال 76  فعالیت حرفه ای خود را با نوازندگی تار نزد سعید ثروین به مدت 3 سال ادامه داد و از سال 80 با راهیابی به دانشگاه از محضر اساتیدی چون محمدعلی کیانی نژاد(گروه نوازی) ، داریوش پیرنیاکان(ردیف میرزا حسینقلی و دوره ی عالی شهنازی) ، داریوش طلایی(ردیف میرزا عبدالله) ، هوشنگ ظریف(قطعات وزیری و قدیمی)، مجید کیانی، محمدرضا لطفی بهره جست.


کسب مقام اول نوازندگی تار در هفدهمین جشنواره موسیقی فجر،عضویت در گروه جوان به سرپرستی محمدعلی کیانی نژاد ( گروه برگزیده کشوردر سال 83)، عضویت در گروه شهنازی به سرپرستی داریوش پیرنیاکان و اجرای کنسرتهای متعدد تحت عنوان تکنوازی و گروه نوازی در تالارهای معتبر داخل و خارج از کشور از جمله فعالیت های قاسم رحیم زاده محسوب می شود.این کنسرت  قرار است روز پنجشنبه 1 شهریور ماه ساعت 18:30در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان واقع در خیابان طالقانی خیابان شهید موسوی (فرصت) برگزار می شود.علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه نمایند.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات