1397/11/28 : یکشنبه
تاریخ ارسال : 1397/04/03    

رونمایی از آخرین اثر هوشنگ کامکار

آلبوم موسیقی"هیچ در هیچ" با آهنگسازی هوشنگ کامکار، آواز ارسلان کامکار و صبا کامکار جمعه یکم تیر در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی شود.
رونمایی از آخرین اثر هوشنگ کامکار

آلبوم موسیقی"هیچ در هیچ" با آهنگسازی هوشنگ کامکار، آواز ارسلان کامکار و صبا کامکار جمعه یکم تیر در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی شود.

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، در این مراسم کلیپی بر اساس یکی از قطعات آلبوم با نام "اگر جهان به سر آید" پخش شد. رضا مهدوی (نوازنده سنتور  و مدیر مسئول موسسه نشر فرهنگی راوی آذر کیمیا) درباره آماده سازی، پخش و سایر مراحل تولید آلبوم صحبت کرد. امید نیک از شاگردان هوشنگ کامکار نیز درباره آثار این هنرمند نکاتی را مطرح کرد.در ادامه مراسم  قطعه هیچ در هیچ این آلبوم موسیقی و پیام صوتی احمد رضا احمدی (شاعر ارجمند ومعاصر و از دوستان بسیار قدیمی هوشنگ کامکار ) برای حاضرین پخش شد.

محمد سریر(آهنگساز و عضو شورای عالی خانه موسیقی ایران) نقد جامعی در باره  این اثر به همراه شاخصه های موسیقی هوشنگ کامکار مطرح کرد.

همچنین هوشنگ کامکار (آهنگساز و عضو شورای عالی خانه موسیقی)در باره شکل گیری ، ساخت قطعات ، ساز بندی ، انتخاب خواننده اثر صحبت کرد و در خاتمه آئین رونمایی آلبوم موسیقی «هیچ درهیچ»  با حضور استادان و هنرمندان حاضر در سالن انجام شد.

آلبوم «هیچ درهیچ» با 6 قطعه از آثار هوشنگ کامکار و اشعار بیژن جلالی با عنوان هیچ در هیچ، با هر غم، تو از در آمدی، نقشی بر دل، اگر جهان به سر آید و مرثیه ای برای شاعر برای ارکستر سمفونیک به همراهی آواز سلو  و همراهی گروه کُر  بر روی اشعار مدرن و سپید بیژن جلالی تنظیم شده است.

در این برنامه محمد موسوی، محمد سریر، داریوش پیر نیاکان، حمید رضا نوربخش، میلاد کیایی، پشنگ کامکار، ، بیژن کامکار، امین هنرمند، اردشیر کامکار، قشنگ کامکار، حسام الدین سراج، ارژنگ کامکار، مهران مهر نیا، نجمه تجدد، صبا کامکار و ... حضور داشتند.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات