1398/3/5 : یکشنبه
تاریخ ارسال : 1397/03/22    

هنرمندانِ پیشکسوت موسیقی متولد بهار تجلیل می شوند

مدیرعامل خانه موسیقی اعلام کرد: مراسم نکوداشت زادروز هنرمندانِ پیشکسوت موسیقی که متولد بهار هستند، عصر پنجشنبه 31 خرداد در خانه موزه «دکتر معین و استاد امیرجاهد» برگزار می شود.
هنرمندانِ پیشکسوت موسیقی متولد بهار تجلیل می شوند

حمیدرضا نوربخش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار موسیقی ایرنا افزود: از یکی دو سال قبل، خانه موسیقی با همکاری خانه موزه «دکتر معین و استاد امیرجاهد» که در منطقه 14 تهران واقع است، آیین گرامیداشت زادروز هنرمندان پیشکسوت عرصه موسیقی را درهر فصل برگزار می کند. 

وی با بیان اینکه این مراسم بسیار مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: گرامیداشت زادروز پیشکسوتان موسیقی کار بسیار خوبی است چرا که همواره باید هنرمندان را در خاطر داشته باشیم و به آنها توجه کنیم.

به گفته مدیر عامل خانه موسیقی، برگزاری آیین گرامیداشت، یک محفل گرم و صمیمانه و بهانه ای برای دیدار و گردهمای هنرمندان و پیشکسوتان گرد هم است. 

نوربخش اظهار امیدواری کرد که این برنامه همچنان ادامه داشته باشد و هنرمندان کشورمان، سلامت، شاداب و بانشاط فعالیت هنری خود را دنبال کنند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم روز پنجشنبه 31 خرداد ساعت 18 در خانه موزه «دکتر معین و استاد امیر جاهد» برگزار می شود، اضافه کرد: در این برنامه از هنرمندان

پیشکسوت متولد بهار با اهدای تندیس موزه و لوح تقدیر قدردانی می‌شود. 

این خواننده آواز سنتی گفت: همچنین اهالی موسیقی نیز در این مراسم سخنرانی خواهد کرد. اجرای موسیقی توسط چند چهره پیشکسوت و رونمایی از یادمان هنرمندان درگذشته نیز از برنامه‌های این آیین است.

 

منبع: ایرناقسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات