1398/5/27 : یکشنبه
کد خبر : 102933
تاریخ ارسال : 1396/09/19    

کنسرت پژوهشی "آرمانی شهرِ موسیقی" به روی صحنه رفت

کنسرت پژوهشی آنسامبل موسیقی سل با عنوان " آرمانی شهر ِ موسیقی" به همت خانه موسیقی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
کنسرت پژوهشی
کنسرت پژوهشی آنسامبل موسیقی سل با عنوان " آرمانی شهر ِ موسیقی" به همت خانه موسیقی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، کنسرت پژوهشی آنسامبل موسیقی سل به سرپرستی بهمن مه آبادی با عنوان "آرمانی شهرِ موسیقی" روز پنجشنبه(16 آذرماه) به همت خانه موسیقی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

در ابتدای این کنسرت بهمن مه آبادی ضمن خوش آمد گویی به حضار در باره عنوان این کنسرت صحبت هایی ارائه کرد و در باره هر کدام از قطعات اجرایی و آهنگسازان آن صحبت کرد. 

 در بخش اول "شانسون تریست" از پیتر ایلیچ چایکوفسکی، "آندانته کن موتو از پیانو تریو اپوس 100"  از فرانتس شوبرت، "سن کانتین" از گابریل ماری،"رومانس از سویت خرمگس اپوس 97a"  از دیمیتری شوستاکوویچ، "هومورسک اپوس 101 شماره 7" از آنتونین دوژاک و "رومانس در سل ماژور" از بهمن مه آبادی به اجرا در آمد. 

پس از آنتراکت چند دقیقه ای در بخش دوم " فانتزی سن" از بهمن مه آبادی، " پاوان اپوس 50" از گابریل فوره، "آندانته کانتابیله از کویینتت اپوس 16" از لودیک فن بتهوون، "لارگتو از کنسرتو شماره 26، ک 537" از ولفگانگ آمادئوس موتزارت، "رقص ناپلی از باله دریاچه قو " از پیتر ایلیچ چایکوفسکی، و "والس شماره 2 از سویت برای ارکستر جاز از  دیمیتری شوستاکوویچ اجرا شد.

در این برنامه که مورد توجه و استقبال حضار قرار گرفت بهمن مه آبادی (سرپرست آنسامبل موسیقی سل، نوازنده ویولن)، نهال محبی (ویلن)، ارغوان صباحی و سیامک سلطانعلی زاده (ویولا)، سارا عبدالله زاده و پرنشید شکوهی (پیانو) اعضای آنسامبل موسیقی سل را تشکیل می دادند. 


قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات