1401/7/5 : سه شنبه
کد خبر : 102839
تاریخ ارسال : 1396/07/18    

گردهمایی کانون ناشران به زمان دیگری موکول شد

گردهمایی کانون ناشران که قرار بود فردا در خانه هنرمندان برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.
گردهمایی کانون ناشران به زمان دیگری موکول شد
گردهمایی کانون ناشران که قرار بود فردا در خانه هنرمندان برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش سایت خانه، غلامعلی علمشاهی، رئیس هیئت مدیره کانون ناشران خانه موسیقی در توضیح به تعویق افتادن گردهمایی سالیانه اعضای این کانون گفت: بعد از مدتها قرار بود با دوستان ناشر و اعضای کانون جلسه هم اندیشی داشته باشم و درباره مشکلات کانون و ناشران موسیقی تبادل نظر کنیم.

وی افزود: در جلسه گردهمایی قرار بود گزارشی نیز از روند کارهای انجام شده در هیئت مدیره به اعضای ارائه شود. همچنین صحبت هایی درباره بیمه تکمیلی و روند بیمه ها با اعضا داشتیم که قرار بود در این جلسه مطرح شود.

رئیس هیئت مدیره کانون ناشران خانه موسیقی گفت: متاسفانه به دلیل مشغله همکاران این گردهمایی انجام نمی شود. قبل از ایام محرم و صفر همکاران ما مشغول برنامه های اجرایی موسیقی بودند و بسیاری از همکاران پس از ایام عزاداری حضرت امام حسین(ع) در مسافرت و استراحت بسر می برند و به همین دلیل این جلسه میسر نشد و به زمان دیگری موکول می شود که از طریق خانه موسیقی اطلاع رسانی خواهد شد.

او گفت: جا دارد از خانه موسیقی که امکان استفاده از این خانه هنرمندان را برای ما فراهم کرده بودند نیز تشکر کنیم.

غلامعلی علمشاهی در باره ضرورت حضور اعضای کانون ناشران در گردهمایی سالیانه گفت: همه دوستان باید در چنین جلساتی گزارش کاری از نمایندگانی که به آنها رای دادند بگیرند و مشکلاتی که وجود دارد را مطرح کنند و پیگیر خواسته های خود باشند. 

وی افزود: در این برنامه بخش زیادی از برنامه را برای پرسش و پاسخ میان اعضا اختصاص داده بودیم که همه مسائل را مطرح کنند و پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کنند. زیرا در حق موسیقی کم جفا نمی شود و ما باید با همفکری و همکاری دوستان، این مشکلات را برطرف کنیم. 

تبلیغات