1401/7/7 : پنجشنبه
کد خبر : 100333
تاریخ ارسال : 1390/06/19    ساعت ارسال :

جلسه هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک تشکیل شد

در جلسه روز چهارشنبه هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی، به مسائل مختلف کانون از جمله برگزاری جشنواره رقابتی سایز های کلاسیک رسیدگی شد.
جلسه هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک تشکیل شد

در جلسه روز چهارشنبه 16 شهریور هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی، به مسائل مختلف کانون از جمله برگزاری جشنواره رقابتی سایز های کلاسیک رسیدگی شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، جلسه هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک با حضور اکبر محمدی، امیر پدرام طاهریان، مهرک صفائیه، سیمون آیوازیان و خسرو بهرامی تشکیل شد و پرونده 14 نفر از متقاضیان بیمه و عضویت مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه پس از بررسی پرونده ها اخذ آزمون، 3 نفر وابسته دو، و 2 نفر به عنوان عضو دوستدار تعیین سطح شده و دیگر متقاضیان واجد شرایط عضویت شناخته نشدند.

همچنین در این جلسه در مورد مسائل جشنواره رقابتی سازهای کلاسیک بحث و تبادل نظر شد. این جشنواره در پنج بخش زهی، بادی، گیتار کلاسیک، پیانو و گروه نوازی در دو مرحله برگزار می شود که متولدین سال های 1375 تا 1360 می توانند در آن شرکت کنند. زمان برگزاری جشنواره از اول تا چهارم آذر ماه است و علاقمندان به شرکت در آن می توانند به فراخوان منتشر شده در سایت خانه موسیقی مراجعه کنند.

لازم به ذکر است جلسه بعدی هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک در تاریخ 11 مهر ماه خواهد بود.تبلیغات