1401/11/14 : جمعه
کد خبر : 102395
تاریخ ارسال : 1395/07/17    

بیست و دومین فصلنامه خانه موسیقی ایران منتشر شد

بیست و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی ایران با مطالب متنوعی پیرامون فعالیت های این نهاد منتشر شد.
بیست و دومین فصلنامه خانه موسیقی ایران منتشر شد
بیست و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی ایران ویژه تابستان1395 با مطالب متنوعی پیرامون فعالیت های خانه موسیقی منتشر شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، همزمان با انتشار بیست و دومین شماره فصلنامه خانه موسیقی، امکان دانلود و مشاهده این شماره از روی سایت فراهم شد.

در این شماره که زیر نظر کانون پژوهشگزان خانه موسیقی و به سردبیری حمیدرضا عاطفی منتشر شده، گزارش هایی از برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره خانه موسیقی، نشست ماهیانه اعضا، مراسم وداع با هنرمندان فقید و ... منتشر گردیده است.

سرمقاله این شماره به قلم سردبیر با عنوان "تغییر و تحولات در خانه" نگاهی به انتخابات خانه موسیقی و فعالیت های  خانه موسیقی در ماه های اخیر  دارد. همچنین در این شماره مطالبی با عناوین "تشکیل مجمع عمومی با اکثریت مطلق"، و "نقش تاتر در اپرا" به چاپ رسیده است.

همچنین در شماره اخیر فصلنامه خانه موسیقی مطلبی با عنوان"اشتیاق ما تمامی نداشت، نگاهی به آثار ضبط شده میرزا حسینقلی" و "تقدیری های جشن هفدهم" منتشر شده است. 

از دیگر مطالب فصلنامه می توان به گزارشی از ورند داوری دوسالانه کتاب برتر موسیقی و گفتگو با نماینده هیئت داوران این بخش و اخبار اشاره کرد. 

لازم به توضیح است، علاقمندان می توانند این شماره از فصلنامه داخلی خانه موسیقی را از لینک زیر دانلود و مشاهده کرد.تبلیغات