1401/11/14 : جمعه
کد خبر : 102253
تاریخ ارسال : 1395/04/13    

بیست و یکمین شماره فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد

همزمان با انتشار بیست و یکمین شماره فصلنامه خانه موسیقی، امکان دانلود و مشاهده این شماره از روی سایت فراهم شد.
بیست و یکمین شماره فصلنامه خانه موسیقی منتشر شد
همزمان با انتشار بیست و یکمین شماره فصلنامه خانه موسیقی، امکان دانلود و مشاهده این شماره از روی سایت فراهم شد.

به گزارش سایت خانه، بیست و یکمین شماره فصلنامه خانه موسیقی ویژه بهار 1395 با مطالب متنوعی پیرامون فعالیت های یان نهاد منتشر شد. 

در این شماره که زیر نظر کانون پژوهشگزان خانه موسیقی و به سردبیری حمیدرضا عاطفی منتشر شده، گزارش هایی از روند انتخابات هیئت مدیره کانون های تخصصی، نشست ماهیانه اعضا، مراسم رونمایی آلبوم، گزارش جشنواره "عدالت وصلح پایدار"، گزارش جلسه کمسیون هنرو معماری شورای انقلاب فرهنگی در خانه موسیقی و ... منتشر گردیده است.

سرمقاله این شماره به قلم سردبیر با عنوان "خانه ی تو" نگاهی به روند انتخابات و فعالیت های فصل بهار خانه موسیقی دارد. همچنین در این شماره مطالبی با عناوین "قمری خوشخوان طبیعت"، "مروری بر واژه های طرب و مطرب در موسیقی ایرانی" به چاپ رسیده است.

در شماره اخیر فصلنامه خانه موسیقی مطلبی با عنوان"نهاد داوری و تاثیر آن در قضا زدایی و تسهیل فرآیندهای دادرسی" به قلم کاوه رضوانی راد، حقوقدان و مشاور حقوقی خانه موسیقی بچاپ رسیده که به برخی زوایای دعاوی حقوقی و اختلافات در مباحث فرهنگی دارد. 

از دیگر مطالب فصلنامه می توان به گفتگو با اردشیر کامکار، اخبار، درگذشتگان بهار، گزارش کنسرت کامکارها برای کودکان سرطانی و نامه اعتراضی خانه موسیقی به قوه قضائیه و وزارت ارشاد در باره لغو کنسرت های اشاره کرد. 

لازم به توضیح است، علاقمندان می توانند این شماره از فصلنامه داخلی خانه موسیقی را از لینک زیر دانلود و مشاهده کرد.


تبلیغات