1401/5/21 : جمعه
کد خبر : 102109
تاریخ ارسال : 1395/02/08    

نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی به نصاب لازم نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم نرسید و انتخابات در نوبت دوم(10 خرداد ماه) برگزار می گردد.
نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی به نصاب لازم نرسید
نوبت اول مجمع عمومی کانون خوانندگان سنتی جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم  نرسید و انتخابات در نوبت دوم(9 خرداد ماه) برگزار می گردد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، تعداد اعضای کانون خوانندگان سنتی برای تشکیل نوبت اول مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره این کانون که قرار بود 8 اردیبهشت ماه برگزار شود، به حد نصاب لازم نرسید.

نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون خوانندگان سنتی یکشنبه، 9 خردادماه 95  برگزار می شود.

کانون خوانندگان سنتی از بدو تاسیس تاکنون 1688 عضو دارد که طبق ماده 3 آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند.

چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از 15 الی 30 روز بعد تعیین می‌ گردد. 

لازم به توضیح است، نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون خوانندگان سنتی 9 خرداد ماه 95  از ساعت 11 الی 15 در تالار وحدت واقع در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار  برگزار می شود.






تبلیغات