1401/5/21 : جمعه
کد خبر : 102105
تاریخ ارسال : 1395/02/06    

نوبت دوم 25 اردبیهشت ماه/

نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان کلاسیک به نصاب لازم نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان کلاسیک جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم نرسید و انتخابات در نوبت دوم(25 اردیبهشت ماه) برگزار می گردد.
نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان کلاسیک به نصاب لازم نرسید
نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان کلاسیک جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم  نرسید و انتخابات در نوبت دوم(25 اردیبهشت ماه) برگزار می گردد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، تعداد اعضای کانون نوازندگان کلاسیک برای تشکیل نوبت اول مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره این کانون که قرار بود 6 اردیبهشت ماه برگزار شود، به حد نصاب لازم نرسید.

نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک شنبه، 25 اردیبهشت ماه 95  برگزار می شود.

کانون نوازندگان کلاسیک از بدو تاسیس تاکنون 2051 عضو دارد که طبق ماده 3 آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند.

چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از 15 الی 30 روز بعد تعیین می‌ گردد. 

لازم به توضیح است، نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک  25 اردیبهشت ماه 95  از ساعت 12 الی 15 در تالار وحدت واقع در خیابان خافظ، خیابان استاد شهریار  برگزار می شود.تبلیغات