1401/9/10 : پنجشنبه
کد خبر : 100578
تاریخ ارسال : 1391/02/25    ساعت ارسال :

توسط کانون خوانندگان کلاسیک صورت می گیرد/

نمایش اپرا برای اعضای خانه موسیقی

نخستین جلسه نمایش اپرا برای اعضای خانه موسیقی با عنوان معرفی آثار لوچیانو پاواروتی، سه شنبه دوم خرداد در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.
نمایش اپرا برای اعضای خانه موسیقی

نخستین جلسه نمایش اپرا برای اعضای خانه موسیقی با عنوان معرفی آثار لوچیانو پاواروتی، سه شنبه دوم خرداد در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه موسیقی، نسرین ناصحی ، رئیس هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک درباره جزئیات نمایش اپرا برای اعضای خانه گفت: این جلسات قرار است به نمایش اپراهای مشهور و بزرگ دنیا اختصاص پیدا کند و در هر جلسه من و آقای امیراشرف آریان پور درباره این آثار توضیحاتی به علاقمندان ارائه می کنیم.

ناصحی افزود: نمایش این اپراها در جهت آشنایی علاقمندان بسیار موثر خواهد بود زیرا فرهنگ اپرا خوانی در بین خوانندگان ضعیف شده است. در حال حاضر صحبت هایی هست که به موسیقی بصورت علمی نگاه شود و اگر قرار است این سیاست دنبال شود باید به اپرا به عنوان یکی از علمی ترین و کامل ترین بخش های موسیقی توجه شود. متاسفانه از شنیدن صداهای ماندگار دور شده ایم و این جلسات می تواند در جهت آشنایی با این صداها بسیار موثر باشد.

رئیس کانون خوانندگلان کلاسیک در خصوص زمان نمایش اپراها گفت: در نظر داریم در هر ماه یک بار این جلسات را برگزار کنیم که محتوای هر اپرا هم داستان های تاریخی و حماسی خواهد بود.

وی افزود: جلسه روز دوم خرداد به معرفی آثار پاواروتی اختصاص دارد و در جلسه آینده اپرای "پالیاچو" اثر ﻟﺌﻮﻥ ﮐﺎﻭﺍﻟﻮ نمایش داده می شود که تاریخ دقیق آن از طریق سایت خانه موسیقی اعلام خواهد شد.

نخستین جلسه نمایش اپرا با عنوان معرفی آثار پاواروتی روز سه شنبه، دوم خرداد از ساعت 15.30 در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

لازم به توضیح است، شرکت در این جلسات برای عموم آزاد است اما اولویت ثبت نام با اعضای خانه موسیقی خواهد بود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با خانه موسیقی تماس حاصل نمایند.

شماره تماس خانه موسیقی(ساختمان فاطمی): 66917711تبلیغات