1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1401/11/05    

انتشار یک آلبوم موسیقی

آلبوم موسیقی «اندوه هزارساله»منتشر شد

مجموعه «اندوه هزارساله» در قالب سومین اثر مستقل محمد دارابی‌فر در قالب ۱۵ قطعه بی کلام منتشر شده‌اند
آلبوم موسیقی «اندوه هزارساله»منتشر شد

 

 

 

مجموعه «اندوه هزارساله» عنوان یکی دیگر از آلبوم‌های این روزهای بازار موسیقی است که در قالب سومین اثر مستقل محمد دارابی‌فر در قالب ۱۵ قطعه بی کلام منتشر شده‌اند.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران، «اندوه هزارساله»، «خونه»، «درون ما»، «روهینگیا»، «به ابرها بگو»، «آسمان آخرین»، «رویاهامان درباد»، «حوالی گندمزار»، «اینجا آسمان ابری است»، «رفتن و بازنگشتن»، «وصال»، «رویاهامان در باد»، «سایپونا»، «شب بخیر ونجلیس»، قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده‌اند.

 

محمد دارابی‌فر درباره این آلبوم نوشته است: این آلبوم حکایت روزهای تاریک و روشن مردم ایران است، نغمه‌های آشنایی که انگار تمامشان را در کوچه و خیابان شنیده و دیده‌ایم. یک آلبوم مدرن کلاسیکال و امبینت ایرانی.

 حرکت تار و سه تار و سنتور در کنار سازهای دیگر مثل پیانو و ویولن به خوبی تصویری از نسل امروز به نمایش می‌گذارد. ملودی‌های غمناک و فضای وهم آلود هر قطعه گواهی است بر آشفتگی احوالات این روزهای جامعه. در این آلبوم نازنین طهرانی نیز به عنوان نوازنده ی ویولن حضور دارد.»

 

این آهنگساز از جمله هنرمندانی است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ با یک آلبوم کوتاه به نام «از یک خواب» آغاز کرد و پس از آن نیز آلبوم‌های «از یک خواب»، «کجاست زندگی» را منتشر کرد.

 تبلیغات