1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1401/09/26    

قابل توجه اعضا خانه موسیقی ایران

نحوه تمدید کارت عضويت خانه موسيقی

واحد عضویت خانه موسیقی ایران طی اطلاعیه ای نحوه تمدید کارت عضویت را اعلام کرد.
نحوه تمدید کارت عضويت خانه موسيقی

 

 

 

واحد عضویت خانه موسیقی ایران طی اطلاعیه ای نحوه تمدید کارت عضویت را اعلام کرد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، در پی سوالات اعضای محترم خانه موسیقی پیرامون نحوه تمدید کارت عضویت، واحد عضویت خانه طی اطلاعیه ای شرایط و نحوه تمدید کارت های عضویت را اعلام کرد.

  

در این اطلاعیه آمده است: اعضای محترم خانه موسیقی که اعتبار کارت عضویتشان به اتمام رسیده است میبایست علاوه بر تکمیل پنل کاربری خود در سامانه جامه هنرمندان به نشانی http://iranhmusic.ir/crm تمامی سوابق و مدارک خود را نیز در قسمت آپلود مدارک به شرح ذیل بارگزاری نمایند:

  1- شناسنامه (فقط صفحه اول، درصورتیکه دارای توضیحات است صفحه مربوطه نیز آپلود شود )

2- کارت ملی

3- مدارک تحصیلی مرتبط با موسیقی

4- تأییدیه استاد برای هنرمندان فاقد مدرک تحصیلی مرتبط

5- بروشور کنسرت ها، تقدیرنامه ها و کلیه سوابق هنری و اجرایی به صورت مکتوب

6- کارت صلاحیت تدریس

7- گواهی از آموزشگاه های موسیقی دارای مجوز مبنی بر تأیید مدت فعالیت تاکنون

8- مجوزهای اخذ شده از میراث فرهنگی، صنایع دستی و غیره

9- سایر مدارک مرتبط با موسیقی

 

چگونگی پرداخت حق عضویت

 اعضای محترم پس از آپلود مدارک در سامانه جامع هنرمندان و با اخذ تأییدیه از واحد صدور کارت وارد پنل کاربری خود شده و در فرم بالای صفحه قسمت صورتحساب را انتخاب کرده و برای پرداخت حق عضویت خود به شکل آنلاین اقدام نمایند.

   همچنین اعضایی که به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نشدند می توانند مبلغ حق عضویت خود را به شماره کارت 6037701199502417 به نام خانه موسیقی واریز کرده و تصویر مربوطه را در پروفایل شخصی بارگزاری کنند و حتما به خانه موسیقی اطلاع دهید.

برای اعضایی که حضوراً مراجعه می نمایند دستگاه کارتخوان نیز در محل خانه موسیقی به عنوان یکی دیگر از راه های پرداخت حق عضویت فراهم است.

  

لازم به توضیح است، هنرمندانی که برای تشکیل پرونده عضویت اقدام کرده و تاکنون عضویت آنها تایید یا تکمیل نشده به هیچ عنوان پیش از اعلام واحد عضویت مبلغی را به حساب خانه موسیقی واریز نکنند.

 

 آن دسته از اعضایی که تمدید کارتشان بعد از 3 روز کاری انجام نشده موضوع را از طریق تلفن به مدیر اجرایی خانه موسیقی اطلاع دهند.

 

 تبلیغات