1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1401/08/12    

اطلاعیه خانه موسیقی ایران پیرامون وقایع اخیر

خانه موسیقی ایران در این روزها و برای آزادی هنرمندان بازداشت شده نیازمند همراهی تمامی هنرمندان موسیقی است و تقاضا دارد اگر از بازداشت هنرمندی آگاه هستید به خانه موسیقی ایران اطلاع دهید .
اطلاعیه خانه موسیقی ایران پیرامون وقایع اخیر

 

متن اطلاعیه خانه موسیقی ایران به شرح زیر است..

 

از اواسط مهر ماه، با توجه به وقایع اخیر و خبر بازداشت تعدادی از هنرمندان و بر اساس وظیفه اصلی هر نهاد صنفی در جهت حمایت کامل از اعضا خود،

اعضا هیت مدیره خانه موسیقی ایران، خانه تئاتر و خانه سینما گرد هم آمدند و با تشکیل کمیته ای تصمیم بر آن شد با مشورت گرفتن و همراهی تعدادی از وکلای طراز اول هرچه سریعتر زمینه آزادی هنرمندان موسیقی، تئاتر، سینما و.. را فراهم کنند.

قدم اول جمع آوری اسامی این افراد بود که با پیگیری های هر صنف بخش زیادی از این عزیزان شناسایی شدند و در قدم بعدی رایزنی ها و اقدامات جدی برای آزادی هنرمندان شروع شد و تا همین امروز ادامه دارد..

بخشی از هنرمندان بازداشت شده با خانواده های خود در این مدت  تماس داشته و طبیعتا ما از شرح حال آنها مطلع تریم اما متاسفانه تعدای از هنرمندان فرصتی برای اطلاع به نزدیکان خود نداشته اند و پیگیر شناسایی و آزادی هرچه سریعتر این افراد هستیم.

ازجمله این افراد محمود میرزایی، آهنگساز و رهبر ارکستر است که از مدتی قبل خانه موسیقی ایران در حال پیگیری برای آزادی این هنرمند است.

البته یادمان نرود ادامه این مسیر نیاز به همراهی جدی شما دارد و از تمام دوستان خواستاریم که اگر از بازداشت هنرمندی آگاه هستند به ما اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری ها برای آزادی شان انجام شود.

در انتها..

وظیفه مهم و همیشگی خانه موسیقی ایران حمایت همه جانبه از هنرمندان عرصه موسیقی و به دور بودن از حواشی های بی اساس و بی منطق است که متاسفانه این روزها و در پیرامون همه ما بسیار دیده می شود.

در این مسیر یاریگر ما باشید..

 تبلیغات