1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1401/07/30    

با تقدیم به دوتار نواز پیشکسوت خراسان

آلبوم موسیقی «با هم»منتشر شد

آلبوم موسیقی «با هم» به آهنگسازی برزو امیری و خوانندگی حمید خزاعی منتشر شد.
آلبوم موسیقی «با هم»منتشر شد

 

 

آلبوم موسیقی «با هم» به آهنگسازی برزو امیری و خوانندگی حمید خزاعی منتشر شد.

به گزارش خانه موسیقی ایران، آلبوم موسیقی «با هم» به آهنگسازی و تنظیم برزو امیری و خوانندگی حمید خزاعی و تهیه کنندگی حوزه هنری و با تقدیم به غلامعلی پورعطایی دوتار نواز و خواننده موسیقی خراسان منتشر شد. این اثر شامل ۵ تصنیف و دو قطعه موسیقی خراسانی است.

 

«آلبوم موسیقی «با هم» متعلق به ۱۰ سال پیش است که شامل تصانیفی چون «بیا با هم» با شعری از مولانا، «دریا دل» و «افلاکیان» با شعری از رهی معیری، «نسیم صبحگاهی» با شعری از حافظ در ژانر موسیقی ایرانی و دو قطعه محلی خراسانی همچون «نوایی نوایی» و «زلفا یارم» است که با تنظیم جدید ارائه شده است. 

از آنجایی که قطعه «نوایی نوایی» با نام مرحوم پورعطایی پیوند خورده،  سازندگان اثر تصمیم گرفته اند با پرداختن به موسیقی خراسان این آلبوم را به ایشان تقدیم کنند.

    آلبوم موسیقی «با هم» به آهنگسازی و تنظیم بروز امیری و خوانندگی حمید خزاعی شامل قطعاتی چون ساز و آواز، تصنیف افلاکیان و دریا دل با شعری از رهی معیری، بیا با هم با شعری از مولانا، نسیم صبحگاهی با شعری از حافظ، نوایی نوایی و زلفا یارم است که در آن نوازندگانی چون برزو امیری: کمانچه و دف، محمدرضا اصغری: سنتور، سجاد سقایی: عود، هادی پورعطایی: دوتار، مجید علیزاده: تنبک، محمد موسوی: تار، در کنار هم‌خوانانانی چون مریم نیک‌بین، ثمین مهرپویان، بیتا همدانی، بهرخ شورورزی، برزو امیری، مجید علیزاده، محمدرضا اصغری به اجرای قطعات پرداخته‌اند.

 تبلیغات