1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1401/06/23    

اطلاعیه شماره دو برای حضور در نمایشگاه

حضور ارائه دهندگان خدمات جانبی ساخت ساز در نمایشگاه

ارائه دهندگان خدمات جانبی ساخت ساز می توانند در چهارمین دوره نمایشگاه ″سازخانه″ شرکت کنند.
حضور ارائه دهندگان خدمات جانبی ساخت ساز در نمایشگاه

 

 

  تمامی ارائه دهندگان خدمات جانبی ساخت ساز می توانند در صورت تمایل در چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" شرکت کنند.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران، به دلیل سوالات مکرر علاقمندان برای شرکت در چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" با انتشار اطلاعیه هایی شرایط شرکت در این رویداد به صورت کامل پاسخ داده می شود.

 

نظر یه پرسش های متعدد مطرح شده در مورد حضور ارایه دهنگان خدمات جانبی ساز در  نمایشگاه "سازخانه" در دوره چهارم به اطلاع می رساند:

 

علاوه بر سازندگان ساز، افرادی که در بخش خدمات جانبی فعالیت دارند و به عنوان مثال در کار ارائه پوست، سیم، چوب و..برای ساخت ساز هستند به صورت محدود شرایط شرکت در این نمایشگاه را دارند و می توانند فرم ثبت نام را پر کنند.

 لازم به ذکر است علاقمندان متقاضی حضور در نمایشگاه تا 15 مهر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.

 

  علاقمندان و سازسازان محترم برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه  فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی

  ( 09364113100) ارسال نمایند.

  چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

 

فرم ثبت نام را از اینجا دریافت کنید.تبلیغات