1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1401/07/24    

اطلاعیه شماره یک برای حضور در نمایشگاه

برای شرکت در نمایشگاه ″سازخانه″ پر کردن فرم ثبت نام الزامی است

علاقمندان برای شرکت در نمایشگاه ″سازخانه″ ضروری است در مرحله اول فرم ثبت نام را کامل کنند.
برای شرکت در نمایشگاه ″سازخانه″ پر کردن فرم ثبت نام الزامی است

 

قدم اول برای شرکت در چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" پر کردن فرم ثبت نام است.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران، به دلیل سوالات مکرر علاقمندان برای شرکت در چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" با انتشار اطلاعیه هایی شرایط شرکت در این رویداد به صورت کامل پاسخ داده می شود.

 

نظر یه پرسش های متعدد مطرح شده در مورد قیمت بندی غرفه های نمایشگاه "سازخانه" در دوره چهارم به اطلاع می رساند:

قیمت غرفه ها برای این رویداد نهایی نشده است و قدم اول برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام و پر کردن فرم مرتبط با ثبت نام است.

همچنین به دلیل محدودیت الویت حضور در این نمایشگاه با افرادی است که زودتر مراحل ثبت نام را طی کرده و فرم ثبت نام را ارسال کرده باشند.

بعد از اعلام قطعی قیمت غرفه ها با تمامی افرادی که تمایل به حضور در نمایشگاه دارند، قرارداد  رسمی بسته شده و حضورشان در نمایشگاه قطعی است.

لازم به ذکر است علاقمندان متقاضی حضور در نمایشگاه تا 15 مهر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.

  علاقمندان و سازسازان محترم برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه  فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی

 ( 09364113100) ارسال نمایند.

 چهارمین دوره نمایشگاه "سازخانه" به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

فرم ثبت نام را از اینجا دریافت کنید.

 

 

 

 تبلیغات