1401/11/14 : جمعه
تاریخ ارسال : 1401/06/14    

انتشار یک آلبوم موسیقی

آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» منتشر شد

آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» به آهنگسازی مسعود پیروی و خوانندگی سالار عقیلی منتشر شد.
 آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» منتشر شد

 

 

آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» به آهنگسازی مسعود پیروی و خوانندگی سالار عقیلی با همراهی انتشارات جوان منتشر شد.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران، این مجموعه به غیر از یک قطعه به صورت ملودی مستقل خلق شده و بر روی ملودی‌ها، شعرها سروده شده‌اند. در واقع هویت مستقل ملودی بارزترین ویژگی این اثر است؛ چرا که ملودی‌ها درگیر کلام نبودند و آزادانه خلق شدند.

 

 ضبط بخش ارکستر و سازهای این اثر سه سال پیش و ضبط صدای آقای عقیلی تقریبا یک سال و نیم گذشته صورت گرفته و انتشار آن مدتی به تعویق افتاده تا اینکه به مرحله انتشار رسیده است.

 آلبوم موسیقی «سپردمت به جاده‌ها» شامل قطعاتی چون آفتاب می‌شود با شعری از فروغ فرحزاد، آغوش با شعری از اکبر آزاد، حسرت پرواز با شعری از سایه، اشک پروانه‌ها و سپردمت به جاده‌ها با شعری از احسان افشاری، بی تو ماندم با شعری از علیرضا کلیایی، رفتی ولی کجا با شعری از اطهری کرمانی و شیدا با شعری از اسماعیل امینی است که نوازندگانی چون میثم مروستی و پدرام فریوسفی: ویولن و ویولا، آتنا اشتیاقی: ویولنسل، رضا فرهادی:کنترباس، سایوری شفیعی: کلارینت، بهنام ابوالقاسم: پیانو و آکاردئون،بهتاش ابوالقاسم و رضا فرهادی: درامز، میثم مروستی: شورانگیز،علیرضا دریایی: کمانچه و فریدون بهرامی: سازهای الکترونیک به اجرا پرداخته‌اند.

 

ضبط و میکس و مستر این آلبوم در استودیو کرگدن صورت گرفته و از سوی انتشارات جوان در دسترس عموم قرار گرفته است.تبلیغات