1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1401/06/12    

انتقادات فراوان نسبت به کنسرت همایون شجریان در کانادا

آشفتگی در کنسرت های همایون شجریان

در حالی که همایون شجریان اعلام کرده بود کنسرت‌های کانادای او به ماه ژانویه موکول شده است، حالا از برگزاری تعدادی از کنسرت‌ها در ماه سپتامبر خبر می دهد.
آشفتگی در کنسرت های همایون شجریان

 

همایون شجریان که جمعه 11 شهریور ماه  اعلام کرده بود کنسرت‌های کانادای او به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای گروه سیاوش به ماه ژانویه موکول شده است، حالا از برگزاری تعدادی از کنسرت‌های سپتامبر خبر می دهد.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران، همایون شجریان که پیشتر اعلام کرده بود قرار است ۱۱ تا ۲۰ شهریور (دوم تا ۱۱ سپتامبر) در شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور و کلگری کشور کانادا به روی صحنه برود، اما یک روز پیش از آغاز این کنسرت‌ها، از تغییر زمان برگزاری آنها خبر داد و البته این شیوه اطلاع رسانی باعث انتقادات و گله های فراوانی شده است.

 

شجریان در توضیح علت این اتفاق گفته است: «علاقه‌مندان گرامی ضمن عرض پوزش بابت مشکل‌ ایجاد شده لازم می‌دانیم شما را در جریان شرایط‌ ایجاد شده قرار دهیم.

 

امروز یکم سپتامبر ۲۰۲۲ متاسفانه آخرین فرصت دریافت ویزای همایون شجریان و تعدادی از اعضای گروه سیاوش از دست رفت. این در حالی است که پس از گذراندن مراحل طولانی اخذ ویزا و انتظار هر روز ما و پیگیری‌های وکیل پروژه نیمی از اعضا در تورنتو و نیمی دیگر به همراه همایون شجریان در ایران منتظر هستند.

 

تاکنون مشکلات و استرس زیادی برای همگی‌مان ایجاد شده است؛ چراکه فردا دوم سپتامبر قرار بود در تورنتو میزبان شما عزیزان باشیم و با این اجرا تور کانادا را آغاز کنیم و در قبال شما عزیزان مسئول هستیم.

ز آنجایی که اجرا بدون حضور این هنرمندان امکان پذیر نیست و کیفیت و اجرای بی‌کم کاست بر همه چیز اولویت دارد، مجبور هستیم برای تحقق این امر و اطمینان از دریافت ویزای کامل اعضای گروه تاریخ برنامه‌های تور کانادا را به ماه ژانویه موکول کنیم.

 

اما بلافاصله بعد از اعلام این خبر او نوشت:

«دوستان عزیز و گرامی در پی اطلاع رسانی دیروز در آخرین پست اینستاگرامی ساعت قبل ویزای همه اعضای گروه سیاوش صادر شد؛ بنابراین کنسرت ونکوور (۹ و ۱۰ سپتامبر) و کلگری (۱۱ سپتامبر) طبق برنامه انجام خواهد شد.

 

متاسفانه امکان اجرای برنامه در تورنتو و مونترال از دست رفت و لاجرم طبق اطلاع رسانی قبلی کنسرت تورنتو و مونترال به ماه ژانویه موکول می‌شود. تاریخ دقیق اجرای تورنتو و مونترال به اطلاع عموم خواهد رسید و برای کسانی که بلیط تهیه کرده‌اند ایمیل خواهد شد. عزیزان می‌توانند براساس همان بلیت و همان شماره صندلی در روزهای جدیدی که متعاقبا اعلام خواهد شد در کنسرت شرکت کنند و چنانچه مایل به کنسل کردن بلیط خود هستند می‌توانند با ارجاع بلیط به سایت خریداری شده وجه خود را دریافت کنند.

اطلاع رسانی دیرهنگام این گروه باعث انتقادات فراوانی از جانب افرادی که خارج از کشور بلیت تهیه کرده اند شده است.

 

 تبلیغات