1401/11/17 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1401/06/07    

انتشار یک آلبوم موسیقی

آلبوم‌ موسیقی «ترنگ» منتشر شد

آلبوم موسیقی «تُرنگ» در ژانر موسیقی ایرانی منتشر شد.
 آلبوم‌ موسیقی «ترنگ» منتشر شد

 

آلبوم موسیقی «تُرنگ» با هنرمندی مسعود حاجی‌حسن و امیرحسین ذولمجد در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

 

به گزارش خانه موسیقی ایران ، آلبوم‌ «ترنگ» با هنرمندی مسعود حاجی‌حسن نوازنده تار و سه‌تار و امیرحسین ذوالمجد نوازنده تمبک در ژانر موسیقی ایرانی به تازه گی منتشر شده اند.

 

آلبوم «ترنگ» به نوازندگی تار مسعود حاجی حسن و نوازندگی تمبک امیرحسین ذوالمجد یکی از آلبوم‌های تازه منتشرشده در ژانر موسیقی ایرانی است که طی روزهای اخیر در قالب یک اثر بی‌کلام پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

 

«ضربی راجله»، «فانوش شب»، «حزین»، «ضربی حزین»، «گذر»، «عشاق»، «پنجه کردی»، «شاه ختایی»، «سوز و گداز»، «خاتمه»، «بیات اصفهان»، «پیش درآمد»، «تاروپود»، «مقدمه»، «چهار مضراب»، «مقدمه»، «شوریده»، «درآمد»، «جامه دران»، «ضربی جامه‌دران»، «جامه‌دران»، «بیات راجله»، «رود»، «کرشمه راجله» قطعاتی هستند که در این آلبوم بی‌کلام گنجانده شده‌اند.

 

مسعود حاجی حسن از نوازندگان موسیقی ایرانی در حوزه تارنوازی و سه تارنوازی است که پیش از این آلبوم «آوای مه» را با محوریت ساز رباب را در دو مایه دشتی و نوا منتشر کرده بود. در این آلبوم کاوه سروریان، امیرحسین ذوالمجد و هومن توتونچیان با سازهای نی، تنبک و دف مسعود حاجی حسن را همراهی می‌کردندتبلیغات