1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1400/09/17    

جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان تشکیل شد

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان خانه موسیقی 16 آذر ماه با انتخاب ریاست کانون برگزار شد.
جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان تشکیل شد

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان خانه موسیقی  16 آذر ماه با انتخاب ریاست کانون برگزار شد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، نخستین جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان خانه موسیقی روز سه شنبه 16 آذرماه با حضور داود گنجه ای، محمد سریر، آذر هاشمی ، هادی منتظری، مهدی مساح بیدگلی(از اعضای هیئت مدیره)، آرش فرهنگفر (بازرس کانون) و رضا شایسته(عضو علی البدل اول هیئت مدیره) تشکیل شد.

 

داود گنجه ای در نخستین جلسه هیئت مدیره کانون مدرسان خانه موسیقی گفت: خوشبختانه با مشارکت خوب اعضای کانون مدرسان انتخابات این دوره نیز برگزار شد و امروز اولین جلسه هیئت مدیره کانون برگزار شده است. در این جمع از حضور عزیزانی مانند دکتر محمد سریر استفاده می کنیم که همیشه در شورای عالی، هیئت مدیره هم در کنارشان بودیم.

 

در اینجا باید از دوستانی که چندین سال متمادی در کانون بدون هیچ چمداشتی فعالیت کردند تشکر کنم. از آنجایی نقش مدرس و معلم در موسیقی نقش تاثیر گذاری است می توانیم بگوییم کانون مدرسان از تاثیرگذارترین کانون های خانه موسیقی است.

 

گنجه ای همچنین در سخنانش از زنده یاد مصطفی کمال پورتراب که در دوره های گذشته در هیئت مدیره کانون مدرسان حضور داشت یادی کرد و گفت: همه در اینجا جمع شده ایم که خدمت کنیم ولی برخی صحبت هایی می کنند که منصفانه نیست. مدیرعامل و معاون اجرایی خانه موسیقی در اینجا از جان و دل مایه می گذارند و فعالیت ارزنده ای انجام می دهند. همچنین باید در اینجا یادی از زنده یاد مرادخانی داشته باشم که همیشه حامی هنرمندان بودند.

 

این مدرس و نوازنده پیشکسوت کمانچه و عضوی هیئت مدیره کانون مدرسان گفت: اگر طرح هایی که در اینجا مطرح می شود با جدیت دنبال شود می توانیم واقعا جو آموزش را در موسیقی تغییر دهیم. بطور مثال کتاب هایی امروزه در حوزه آموزش موسیقی نوشته می شود که غلط های فراوان داریم و باید اینها آسیب شناسی و اصلاح شود.

 

در ادامه جلسه هریک از اعضای هیئت مدیره کانون مدرسان دیدگاه های خود را در خصوص فعالیت های آتی کانون بیان کردند و سپس باتفاق آرا آذر هاشمی به عنوان ریاست کانون مدرسان خانه موسیقی ایران انتخاب شد.

 

رضا شایسته، عضو علی البدل اول با دعوت و مواففت اعضای هیئت مدیره کانون مدرسان در جلسه حضور داشت.

 

لازم به توضیح است، نخستین جلسه هیئت مدیره کانون های تخصصی خانه موسیقی طبق برنامه از قبل اعلام شده در حال برگزاری است و روند بررسی پرونده های متقاضیان عضویت آغاز شده است.تبلیغات