1401/11/12 : چهارشنبه
کد خبر : 100446
تاریخ ارسال : 1390/10/10    ساعت ارسال :

در گردهمایی کانون خوانندگان کلاسیک مطرح شد/

پیشنهادها و درخواست های اعضا با دقت پیگیری می شود

عضو هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک: پیشنهادها و درخواست های اعضا که در گرد همایی ها مطرح می شود با دقت بررسی و پیگیری می گردد.
پیشنهادها و درخواست های اعضا با دقت پیگیری می شود

عضو هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک: پیشنهادها و درخواست های اعضا که در گرد همایی ها مطرح می شود با دقت بررسی و پیگیری می گردد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، گردهمایی کانون خوانندگان کلاسیک با حضور نسرین ناصحی، سودابه شمس و پوژنگ پروازی از اعضای هیئت مدیره،حمید پناهی(بازرس کانون) و همچنین جمعی از اعضای این کانون بعد از ظهر شنبه در ساختمان فاطمی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نسرین ناصحی، رئیس هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های هیئت مدیره و برگزاری جلسات گفت: این کانون از بدو تاسیس تا کنون مشغول فعالیت در زمینه عضویت، بیمه و بیمه تکمیلی اعضا بوده و در حال حاضر نیز هیئت مدیره جلسات ماهیانه خود را به طور منظم در ساختمان شماره 2 برگزار می کند.

وی افزود: هر شش ماه یکبار هم در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی همایش اعضای کانون برگزار می شود که در آن پیشنهادات ، انتقادات و نقطه نظرات شرکت کنندگان دریافت و پس از بررسی به هیئت مدیره خانه ارائه شده و نتیجه آن پس از پیگیری اعلام خواهد شد.

در ادامه جلسه نیز پوژنگ پروازی، عضو هیئت مدیره این کانون گزارشی از تعداد اعضا کانون و همچنین بیمه شدگان ارائه کرد و گفت: طرح و برنامه هایی که از طرف اعضا مطرح می شود پس از بررسی در هیئت مدیره کانون به مدیر عامل و هیئت مدیره خانه موسیقی فرستاده خواهد شد.

همچنین در این همایش برنامه های آینده کانون از جمله برگزاری مستر کلاس و کنسرت موسیقی کلاسیک مطرح و از اعضا خواسته شد تا برای اجرای این برنامه ها با هیئت مدیره همکاری کنند.

این گرد همایی با پرسش و پاسخ ادامه یافت و در پایان هریک از اعضا نقطه نظرات خود را به صورت مکتوب به هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک ارائه کردند.تبلیغات