1400/11/9 : شنبه
تاریخ ارسال : 1400/09/01    

نخستین جلسه هیئت مدیره جدید خانه موسیقی برگزار شد

نخستین جلسه هیئت مدیره جدید خانه موسیقی ایران روز یکشنبه 30 آبان ماه در ساختمان شماره 1 برگزار شد.
نخستین جلسه هیئت مدیره جدید خانه موسیقی برگزار شد

نخستین جلسه هیئت مدیره جدید خانه موسیقی ایران روز یکشنبه 30 آبان ماه در ساختمان شماره 1 برگزار شد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، نخستین جلسه هیئت مدیره جدید خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی( از اعضای هیئت مدیره) آذر هاشمی(بازرس) و حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل) روز یکشنبه 30 آبان ماه در ساختمان شماره 1 برگزار شد.

 

در ابتدا حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی ایران) در جلسه حاضر شد و گزارشی از اقدامات و عملکرد دوره پیش ارائه کرد. نوربخش در سخنانش به انتخابات اخیر خانه موسیقی اشاره کرد و گفت: طبق اساسنامه دوره مسئولیت هیئت مدیره های کانون های خانه و همچنین هیئت مدیره اصلی سال 99 به پایان رسیده بود و ما موظف به برگزاری انتخابات بودیم . اما سال 99 که همزمان با شیوع ویروس کرونا شد و ما مجبور به تعویق انتخابات خانه موسیقی شدیم. البته با فروکش کردن شیوع بیماری دو بار تصمیم به برگزاری مجامع کردیم اما با پیدایش موج جدید کرونا مجبور به لغو آن شدیم.

 

وی افزود: اواخر تابستان امسال و همزمان با واکسیناسیون همگانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز توانستیم مجامع و انتخابات کانون ها را برگزار کنیم که با توجه به وضعیت موجود با استقبال خوبی هم انتخابات مواجه شد.

 

نوربخش گفت: طی مدت قانونی و در اسرع وقت پس از اتمام انتخابات کانون ها مجمع عمومی خانه موسیقی و انتخابات هیئت مدیره خانه موسیقی را داشتیم که خوشبختانه با حضور اکثریت اعضا این انتخابات برگزار شد و هیئت مدیره جدید برگزیده شدند.

 

نوربخش در پایان سخنانش ضمن آرزوی توفیق برای اعضای هیئت مدیره جدید خانه موسیقی گفت: امیدواریم در دوره جدید کاری خانه موسیقی با حضور منتخبان گرامی، افق های جدیدی پیش روی خانه موسیقی روشن شود و از اعضای هیئت مدیره می خواهم تمامی گزینه های سمت مدیرعاملی خانه موسیقی را بررسی نمایند و در مدت قانونی مدیرعامل جدید را معرفی کنند.

 

در ادامه جلسه هریک از اعضای هیئت مدیره در سخنانی درخصوص فعالیت های خانه موسیقی به اظهار نظر پرداخته و از زحمات و تلاش های مدیرعامل با توجه به تنگنا های مالی بی سابقه دوره گذشته قدردانی کردند. اعضای هیئت مدیره همچنین با تاکید به رویکرد اجرایی جدید در دوره پیش رو اعلام کردند در موعد قانونی به بررسی همه گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی و برنامه ها و سوابق ایشان خواهند پرداخت و بزودی مدیرعامل جدید خانه موسیقی معرفی خواهد شد.

 

در پایان با رای اعضای هیئت مدیره، داریوش پیرنیاکان به عنوان رئیس و سخنگوی هیئت مدیره، حمیدرضا اردلان به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و حمیدرضا عاطفی به عنوان دبیر هیئت مدیره انتخاب شدند.

 

در اولین جلسه هیئت مدیره، هنگامه اخوان و مسعودشعاری غایب بودند که از طریق وکالت به اعضای دیگر، رای آنها نیز در تعیین مسئولیت های هیئت مدیره محاسبه گردید.

 

انتخابات کانون های ده گاه خانه موسیقی از اوایل پاییز سال جاری آغاز شد و در هر کانون 5 عضو به عنوان اعضای هیئت مدیره توسط اعضای کانون ها انتخاب شدند. همچنین مجمع عمومی خانه موسیقی متشکل از 50 نفر منتخبین کانون ها روز 23 آبان ماه در خانه هنرمندن برگزار شد و به ترتیب آرا داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، هنگامه اخوان، محسن رجب پور، زید الله طلوعی و مسعود شعاری به عنوان اعضای هیئت مدیره و آذر هاشمی (بازرس) انتخاب شدند.

 

لازم به توضیح است، طبق ماده 21 اساسنامه خانه موسیقی اعضای هیئت مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب می نماید که انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.تبلیغات