1400/9/8 : دوشنبه
تاریخ ارسال : 1400/08/29    

مراسم تشییع خواننده کهگیلویه و بویراحمدی برگزار شد

مراسم تشییع و خاکسپاری سجاد رزمجو، خواننده کهگیلویه و بویراحمدی با حضور جمع زیادی از مردم در یاسوج برگزار شد.
مراسم تشییع خواننده کهگیلویه و بویراحمدی برگزار شد

مراسم تشییع و خاکسپاری سجاد رزمجو، خواننده کهگیلویه و بویراحمدی چهارشنبه 26 آبان ماه با حضور جمع زیادی از مردم در یاسوج برگزار شد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از ایسنا کهکیلویه بویر احمد، مراسم تشییع و خاکسپاری سجاد رزمجو، خواننده کهگیلویه و بویراحمدی چهارشنبه 26 آبان ماه  با حضور جمع زیادی مردم در یاسوج برگزار شد.

 

در این مراسم خوانندگان مختلف ابیاتی را در سوگ سجاد رزمجو سرودند. کورش اسد پور، خواننده بختیاری در این مراسم گفت: موسیقی ضربان زندگی است و ما خوانندگان غم و درد و شادی مردم را فریاد می زنیم.

 

وی افزود: موسیقی سرمایه های دل مردم است که در این هوای سرد و بارانی در مراسم سجاد رزمجو شرکت کردند.سجاد رزمجو دل های مردم را شاد می کرد و امروز مردم باشکوه در مراسمش شرکت کردند. امیدوارم که همه مردم ایران، زاگرس و استان کهگیلویه و بویراحمد همیشه در سلامتی و شادی باشند.

 

سجاد رزمجو(خواننده محلی استان کهگیلویه و بویراحمد) 14 آبان ماه در پی انفجار منزل مسکونی اش در یاسوج با سوختگی و مصدومیت شدید مواجه شده و به بیمارستان سوختگی امیر المومنین شیراز اعزام شد و پس از چند روز با وجود تلاش های کادر درمان درگذشت.

 

سجاد رزمجو متولد سال ۱۳۵۹ که آهنگ ها و ترانه ها محلی و لری او بسیار پرطرفدار است. وی یکی از خوانندگان صاحب سبک لری و شروه خوان و آوازه خوان محلی بود که بین مردم بختیاری و لری محبوبیت زیادی داشت و در عروسی‌ها و مراسم عزا برنامه اجرا می کرد. رزمجو خوانندگی را از اوایل جوانی و به طور حرفه‌ای سال ۱۳۷۱ آغاز کرده و در مجالس و مراسم عروسی و جشن‌ها برنامه‌های شادی را اجرا می‌کرد. قطعات محلی و لری بویراحمدی او بسیار مشهور است. از جمله آثار خوانندگی استاد رزمجویی می‌توان به آهنگ لری برگ ریواس با سنتور و کمانچه و آهنگ هی بو کو یارم، آهنگ بی کس، آهنگ ایلل و باره، آهنگ شروه سجاد رزمجویی، آهنگ دستمال بازی و … اشاره کرد.تبلیغات