1400/7/2 : جمعه
تاریخ ارسال : 1400/06/08    

صندوق اعتباری هنر اعلام کرد:

تأیید ثبت نام 27 هزار عضو صندوق اعتباری هنر در مرحله اول واکسیناسیون

واکسیناسیون کرونای اصحاب فرهنگ و هنر با پیگیری های مستمر آغاز شده است و در این مرحله نزدیک به 27 هزار هنرمند عضو صندوق اعتباری هنر مجاز به ثبت نام می شوند.
تأیید ثبت نام 27 هزار عضو صندوق اعتباری هنر در مرحله اول واکسیناسیون

واکسیناسیون کرونای اصحاب فرهنگ و هنر با پیگیری های مستمر آغاز شده است و در این مرحله نزدیک به 27 هزار هنرمند عضو صندوق اعتباری هنر  مجاز به ثبت نام می شوند.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از سایت صندوق اعتباری هنر، اطلاعات 84 هزار عضو صندوق اعتباری هنر طی نامه ای در روز دوشنبه اول شهریورماه برای معاونت بهداشت آن وزارتخانه ارسال شد.

 

از آنجا که بر اساس سند ملی واکسیناسیون، ثبت‌نام برای متولدین ۱۳۵۰ به قبل در سراسر کشور و متولدین 1351 تا 1360 که ساکن استان‌های بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، قم و هرمزگان هستند در حال انجام است، امکان واکسیناسیون نزدیک به 61 هزار عضو صندوق اعتباری هنر، غیر از گروه های اعلام شده فراهم شده است.

 

در مرحله نخست سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای ثبت‌نام نزدیک به 27 هزار عضو 40 سال به بالا (به جز گروه های سنی مجاز به واکسیناسیون و استان های اعلام شده) از سوی مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت فعال شد.

 

طی پیگیری های و اقدامات صورت گرفته از وزارت بهداشت، زمان ثبت نام سایر گروه های سنی نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

اعضای واجد شرایط در این گروه سنی لازم است؛ برای دریافت نوبت واکسن کرونا با مراجعه به سایت salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات نسبت به ثبت نام اقدام و پس از دریافت پیامک، براساس زمان و مکان انتخاب شده به مراکز مراجعه نمایند. ثبت نام برای دریافت نوبت تزریق واکسن کرونا در سامانه سلامت ضروری است.

 

در هنگام مراجعه ارائه پیامک نوبت‌دهی و کارت ملی الزامی است. جهت سهولت در روند کار در نامه ارسالی به وزارت بهداشت واکسیناسیون با ارائه هنرکارت به مراکز مورد تأیید می باشد.تبلیغات