1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1400/04/09    

نوبت دوم 28تیرماه برگزار می شود/

نوبت اول مجمع عمومی کانون مدرسان به نصاب لازم نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون مدرسان جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم نرسید و انتخابات در نوبت دوم( 28 تیرماه) برگزار می گردد.
نوبت اول مجمع عمومی کانون مدرسان به نصاب لازم نرسید

نوبت اول مجمع عمومی کانون مدرسان جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم  نرسید و انتخابات در نوبت دوم( 28 تیرماه) برگزار می گردد.


به گزارش سایت خانه موسیقی، تعداد اعضای کانون مدرسان برای تشکیل نوبت اول مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره این کانون که قرار بود امروز(9 تیرماه) برگزار شود، به حد نصاب لازم نرسید و نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره این کانون دوشنبه، 28 تیرماه  برگزار می شود.


طبق ماده 3 آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی،  «تمامی اعضای کانون های تخصصی برای شرکت در مجمع عمومی کانون متبوع خود دعوت می‌شوند. مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند.

 چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، هیات مدیره در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از 15 الی 30 روز بعد تعیین می‌نمایند.»


اشخاصی که فاقد کارت عضویت معتبر باشند، تحت هیچ عنوان حق نامزدی و یا شرکت در انتخابات و حضور در مجمع عمومی را ندارند.

 

اعضای خانه موسیقی می توانند با مطالعه دقیق آئین نامه انتخابات و همچنین جدول تاریخ برگزاری انتخابات کانون های ده گانه و نیز جدول مربوط به مهلت اعلام کاندیداتوری در خانه موسیقی در انتخابات این دوره شرکت نمایند.


لازم به توضیح است، نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون مدرسان روز دوشنبه 28 تیرماه از ساعت 10 الی 14 در فضای باز تالار وحدت  واقع در خیابان حافظ خیابان استاد شهریار برگزار می شود.

*آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی

* تاریخ و محل برگزاری مجامع عمومی نوبت اول جهت انتخابات کانون های ده گانه خانه موسیقی

 * مهلت اعلام کاندیداتوری برای انتخابات مجامع عمومی نوبت اولتبلیغات