1400/1/28 : شنبه
تاریخ ارسال : 1399/12/13    

بروز رسانی اطلاعات تماس در «سامانه جامع هنرمندان»

اعضای خانه موسیقی اطلاعات تماس خود را در «سامانه جامع هنرمندان» بروز رسانی کنند.
بروز رسانی اطلاعات تماس در «سامانه جامع هنرمندان»

اعضای خانه موسیقی اطلاعات تماس خود را در «سامانه جامع هنرمندان» بروز رسانی کنند.

 

به گزارش سایت خانه، واحد عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه ای از کلیه اعضا خواست تا اطلاعات تماس خود اعم از شماره تلفن همراه و ثابت، نشانی محل سکونت، نشانی محل کار و کد پستی را در اسرع وقت در سامانه جامع هنرمندان بروز رسانی کنند.

 

با توجه به ارسال پیام های اطلاع رسانی به شماره تلفن همراه اعضای محترم، لازم است کلیه شماره تلفن ها و همچنین دیگر اطلاعات تماس در «سامانه جامع هنرمندان» توسط اعضا بروز رسانی شده تا خللی در اطلاع رسانی برای موارد مختلف ایجاد نگردد.

 

همچنین از اعضا درخواست می شود ترجیحا در سامانه، شماره تلفن همراهی را ثبت نمایند که نرم افزارهایی مانند تلگرام و واتس آپ متصل باشد تا از اطلاعیه های خانه موسیقی در این پیامرسان ها نیز بهرمند گردند.

 

توجه به ارائه خدمات خانه موسیقی در سال آینده اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، هنر کارت و ... از کلیه اعضا درخواست می شود حداکثر تا دهم اسفند ماه سال جاری به سامانه جامع هنرمندان با نشانی http://iranhmusic.ir/crm (نام کاربری: کد ملی / کلمه عبور: کد عضویت) مراجعه نمایند و تمامی اطلاعات خود را(اطلاعات تماس، اطلاعات بیمه ای، اطلاعات تکمیلی، بروز کردن عکس و ... ) تکمیل نمایند.

 

در صورتی که اعضا در هر یک از مراحل بروز رسانی اطلاعات و ورود به پروفایل شخصی به مشکلی برخوردند می توانند با شماره های 66917711 و  66917712 تماس حاصل نمایند. همچنین اعضا می توانند از طریق نرم افزار واتس اپ با شماره اختصاصی خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

 

از ابتدای سال جاری با شیوع ویروس کرونا و در پی آن تعطیلی و خلل بوجود آمده در فعالیت های موسیقی اعم از آموزش، اجرای کنسرت، انتشار آلبوم و ... خانه موسیقی به عنوان نهاد صنفی هنرمندان موسیقی کشور در صدد فراهم نمودن تسهیلاتی برای اعضا برآمد.در همین راستا و با همکاری صندوق اعتباری هنر و وزارت ارشاد مسائلی از قبیل پرداخت حق عضویت بیمه فصل بهار سال 99، صدور و اعطای هنر کارت، تمدید ملهت استفاده از بیمه تکمیلی در سال 99 مورد استفاده اعضای خانه قرار گرفت.

 

منبع اصلی اطلاعات اعضا برای اعطای تسهیلات سامانه جامع هنرمندان است اما در ماه های اخیر در راستای اجرای طرح های فوق و اعطای تسهیلات متاسفانه مشکلاتی از جمله عدم بروز رسانی اطلاعات شخصی اعضا باعث شد برخی از این تسهیلات بهرمند نشوند.تبلیغات