1400/1/28 : شنبه
تاریخ ارسال : 1399/12/11    

مهلت تکمیل اطلاعات «سامانه جامع هنرمندان» تا پانزده اسفند تمدید شد

اعضای خانه موسیقی باید اطلاعات خود را تا 15 اسفند ماه در سامانه جامع هنرمندان تکمیل و بروز رسانی کنند.
مهلت تکمیل اطلاعات «سامانه جامع هنرمندان» تا پانزده اسفند تمدید شد

اعضای خانه موسیقی باید اطلاعات خود را تا 15 اسفند ماه در سامانه جامع هنرمندان تکمیل و بروز رسانی کنند.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، با توجه به تماس های اعضا جهت تکمیل اطلاعات خود در سامانه جامع هنرمندان مهلت تکمیل اطلاعات تا روز 15 اسفند ماه تمدید شد.

 

اعضای محترم خانه برای بوجود نیامدن مشکلاتی از قبیل تعلیق در عضویت، و متعاقب آن خلل در امور بیمه ای و رفاهی تا مهلت اعلام شده (15 اسفند) نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

 

با توجه به ارائه خدمات خانه موسیقی در سال آینده اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، هنر کارت و ... از کلیه اعضا درخواست می شود حداکثر تا دهم اسفند ماه سال جاری به سامانه جامع هنرمندان با نشانی http://iranhmusic.ir/crm (نام کاربری: کد ملی / کلمه عبور: کد عضویت) مراجعه نمایند و تمامی اطلاعات خود را(اطلاعات تماس، اطلاعات بیمه ای، اطلاعات تکمیلی، بروز کردن عکس و ... ) تکمیل نمایند.

 

از ابتدای سال جاری با شیوع ویروس کرونا و در پی آن تعطیلی و خلل بوجود آمده در فعالیت های موسیقی اعم از آموزش، اجرای کنسرت، انتشار آلبوم و ... خانه موسیقی به عنوان نهاد صنفی هنرمندان موسیقی کشور در صدد فراهم نمودن تسهیلاتی برای اعضا برآمد.در همین راستا و با همکاری صندوق اعتباری هنر و وزارت ارشاد مسائلی از قبیل پرداخت حق عضویت بیمه فصل بهار سال 99، صدور و اعطای هنر کارت، تمدید ملهت استفاده از بیمه تکمیلی در سال 99 مورد استفاده اعضای خانه قرار گرفت.

 

منبع اصلی اطلاعات اعضا برای اعطای تسهیلات سامانه جامع هنرمندان است اما در ماه های اخیر در راستای اجرای طرح های فوق و اعطای تسهیلات متاسفانه مشکلاتی از جمله عدم بروز رسانی اطلاعات شخصی اعضا باعث شد برخی از این تسهیلات بهرمند نشوند.

 

در صورتی که اعضا در هر یک از مراحل بروز رسانی اطلاعات و ورود به پروفایل شخصی به مشکلی برخوردند می توانند با شماره های 66917711 و 66917712 تماس حاصل نمایند.تبلیغات