1400/1/28 : شنبه
تاریخ ارسال : 1399/12/06    

نحوه ورود به سامانه جامع هنرمندان اعلام شد

واحد عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه ای نحوه ورود اعضا به سامانه جامع هنرمندان را اعلام کرد.
نحوه ورود به سامانه جامع هنرمندان اعلام شد

واحد عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه ای نحوه ورود اعضا به سامانه جامع هنرمندان را اعلام کرد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، پیرو انتشار خبر و اطلاعیه قبلی با عنوان «لزوم تکمیل اطلاعات اعضا برای ارائه خدمات در سال 1400» برخی اعضا در تماس با خانه موسیقی درخصوص نحوه ورود به سامانه جامع هنرمندان سوالاتی را مطرح کردند.

 

اعضای خانه موسیقی می توانند از طریق لینک iranhmusic.ir/crm به سامانه جامع هنرمندان دسترسی یابند و از کد ملی به عنوان نام کاربری و کد عضویت مندرج در کارت خانه موسیقی به عنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

 

از کلیه اعضای خانه موسیقی ایران درخواست می شود حداکثر تا دهم اسفندماه به سامانه جامع هنرمندان مراجعه کرده و تمامی اطلاعات خواسته شده (اطلاعات تماس، اطلاعات بیمه ای، اطلاعات تکمیلی، بروز کردن عکس و ... ) را تکمیل و یا بروز رسانی کنند.

 

در صورتی که اعضا در هر یک از مراحل بروز رسانی اطلاعات و ورود به پروفایل شخصی به مشکلی برخوردند می توانند با شماره های 66917711 و  66917712 تماس حاصل نمایند. همچنین اعضا می توانند از طریق نرم افزار واتس اپ با شماره اختصاصی خانه موسیقی ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

 

لازم به توضیح است، منبع اصلی اطلاعات اعضا برای اعطای تسهیلات سامانه جامع هنرمندان است اما در ماه های اخیر در راستای اجرای طرح های فوق و اعطای تسهیلات متاسفانه مشکلاتی از جمله عدم بروز رسانی اطلاعات شخصی اعضا باعث شد برخی از این تسهیلات بهرمند نشوند.تبلیغات