1399/7/10 : پنجشنبه
تاریخ ارسال : 1399/02/06    

خدمات بیمه و عضویت در ساختمان شماره یک

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی تا اطلاع ثانوی در ساختمان شماره 1 مستقر است و خدمت رسانی به اعضا در این ساختمان انجام می شود.
خدمات بیمه و عضویت در ساختمان شماره یک

واحد بیمه و عضویت خانه موسیقی تا اطلاع ثانوی در ساختمان شماره 1 مستقر است و خدمت رسانی به اعضا در این ساختمان انجام می شود.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، به دلیل شرایط ویژه و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی خدمات بیمه و عضویت در ساختمان شماره 1 انجام می شود و ساختمان شماره 2 تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 

با توجه به استقرار واحد بیمه و عضویت در ساختمان شماره 1، اعضای خانه موسیقی می توانند جهت امور بیمه، عضویت، بیمه تکمیلی و سایر امور اداری بصورت غیر حضوری با ساختمان شماره 1 در تماس باشند.

 

اعضا می توانند از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 با شماره های 66917711 و 66917712  تماس حاصل نمایند و جهت حفظ سلامت خود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری اجتناب نمایند.

 کارت های عضویت آن دسته از اعضایی که نسبت به تکمیل پرونده و پرداخت حق عضویت خود در هفته های اخیر اقدام کرده بودند نیز به ترتیب با هماهنگی برای ایشان ارسال خواهد شد.

 اعضای خانه موسیقی جهت تمدید عضویت و دریافت کارت عضویت هوشمند باید درسامانه جامع هنرمندان با نشانی www.iranhmusic.ir/crm ثبت نام کرده و با وارد کردن نام کاربری(کدملی)  و کلمه عبور (کدعضویت مندرج بر روی کارت قدیمی) اطلاعات لازم از جمله بارگذاری عکس پرسنلی، تکمیل اطلاعات مربوط به تماس، وارد کردن مشخصات به لاتین،آثار،تخصص ها و... را ثبت نمایند.

 اعضا پس از ثبت اطلاعات خواسته شده در سامانه با خانه موسیقی تماس حاصل نمایند تا نسبت به تأیید اطلاعات مربوطه و همچنین تحویل کارت های عضویت هماهنگی لازم صورت پذیرد .

 همچنین اعضا می توانند در خصوص امور اداری درخواست خود را در ساعات اداری به واتس‌آپ خانه موسیقی به شماره ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات