1401/11/12 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1398/12/17    

«کتاب موسیقی» 1399 منتشر شد

«کتاب موسیقی» به طراحی و پژوهش حمیدرضا عاطفی برای ششمین دوره منتشر شد.
«کتاب موسیقی» 1399 منتشر شد

«کتاب موسیقی» به طراحی و پژوهش حمیدرضا عاطفی برای ششمین دوره منتشر شد.
 
 
سالنامه پژوهشی موسیقی یا همان «کتاب موسیقی» شامل تاریخ تولد و درگذشت هنرمندان، وقایع مهم موسیقایی یک سال اخیر، گزارش تصویری، درگذشتگان و مراسم مربوط، بزرگداشت‌ها و کنسرت‌های مهم، معرفی برگزیدگان جشنواره موسیقی موسیقی و جشنواره نوای خرم و ... است.

 

اما بر اساس روال معمول چند دوره قبل، علاوه ‌بر این موارد، هر سال ویژگی منحصر به فردی در نظر گرفته می‌شود و در این دوره نیز فرازهایی از مصاحبه‌ها و نظرات اهالی موسیقی طی یک سال گذشته گزیده و ذیل همان روز تولدشان با ذکر منبع درج شده است. برای این اتفاق به ظاهر ساده ده‌ها نشریه، صدها مصاحبه و هزاران صفحه در دو سال اخیر مطالعه و جذاب‌ترین بخش سخنان انتخاب شده است.

 

حمیدرضا عاطفی(رئیس هیئت مدیره کانون پژوهشگران موسیقی و روزنامه نگار) از سال 1392 با همکاری تیم پژوهشی اقدام به گردآوری سالنامه موسیقی ایران با عنوان «کتاب موسیقی» کرد.

 

کتاب موسیقی 1399 با آخرین ویرایش و اصلاحات دقیق به قیمت 50 هزار تومان از هفته آینده توسط نشر موسیقی عارف توزیع می‌شود در فروشگاه‌های معتبر فرهنگ و هنری از جمله کتابفروشی ها، شهر کتاب‌ها و فروشگاه‌های موسیقی سراسر کشور در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

 

علاقمندان برای سفارش کتاب موسیقی می توانند در واتس اپ با شماره 09101466145 تماس حاصل نمایند.تبلیغات