1399/8/7 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1398/12/17    

«کتاب موسیقی» 1399 منتشر شد

«کتاب موسیقی» به طراحی و پژوهش حمیدرضا عاطفی برای ششمین دوره منتشر شد.
«کتاب موسیقی» 1399 منتشر شد

«کتاب موسیقی» به طراحی و پژوهش حمیدرضا عاطفی برای ششمین دوره منتشر شد.
 
 
سالنامه پژوهشی موسیقی یا همان «کتاب موسیقی» شامل تاریخ تولد و درگذشت هنرمندان، وقایع مهم موسیقایی یک سال اخیر، گزارش تصویری، درگذشتگان و مراسم مربوط، بزرگداشت‌ها و کنسرت‌های مهم، معرفی برگزیدگان جشنواره موسیقی موسیقی و جشنواره نوای خرم و ... است.

 

اما بر اساس روال معمول چند دوره قبل، علاوه ‌بر این موارد، هر سال ویژگی منحصر به فردی در نظر گرفته می‌شود و در این دوره نیز فرازهایی از مصاحبه‌ها و نظرات اهالی موسیقی طی یک سال گذشته گزیده و ذیل همان روز تولدشان با ذکر منبع درج شده است. برای این اتفاق به ظاهر ساده ده‌ها نشریه، صدها مصاحبه و هزاران صفحه در دو سال اخیر مطالعه و جذاب‌ترین بخش سخنان انتخاب شده است.

 

حمیدرضا عاطفی(رئیس هیئت مدیره کانون پژوهشگران موسیقی و روزنامه نگار) از سال 1392 با همکاری تیم پژوهشی اقدام به گردآوری سالنامه موسیقی ایران با عنوان «کتاب موسیقی» کرد.

 

کتاب موسیقی 1399 با آخرین ویرایش و اصلاحات دقیق به قیمت 50 هزار تومان از هفته آینده توسط نشر موسیقی عارف توزیع می‌شود در فروشگاه‌های معتبر فرهنگ و هنری از جمله کتابفروشی ها، شهر کتاب‌ها و فروشگاه‌های موسیقی سراسر کشور در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

 

علاقمندان برای سفارش کتاب موسیقی می توانند در واتس اپ با شماره 09101466145 تماس حاصل نمایند.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات