1399/4/19 : پنجشنبه
تاریخ ارسال : 1398/11/01    

عیادت اعضای شورای عالی و هیئت مدیره از نصرالله ناصح پور

برخی از اعضای شورای عالی و هیئت مدیره جمعه گذشته با حضور در منزل نصرالله ناصح پور ،استاد و مدرس آواز ایرانی(عضو هیئت مدیره کانون خوانندگان سنتی) با وی و خانواده شان دیدار کردند.
 عیادت اعضای شورای عالی و هیئت مدیره از نصرالله ناصح پور

به گزارش سایت خانه، طی چند ماه گذشته نصرالله ناصح پور ، خواننده و مدرس پیشکسوت موسیقی آوازی به علت کسالت پیش آمده در منزل به استراحت می پرداخت ، به همین منظور داود گنجه ای و داریوش پیرنیاکان از اعضای شورای عالی، تقی ضرابی،رئیس هیئت مدیره و حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل و حمیدرضا عاطفی رئیس هیئت مدیره کانون پژوهشگران به منظور عیادت از این هنرمند، جمعه گذشته در منزل ایشان حضور پیدا کردند

 

در این دیدار صمیمانه که با استقبال گرم خانواده استاد مواجه شد، حضار در مورد مسائل مختلف از جمله وضعیت جسمی و مراحل درمانی آقای ناصح پور صحبت کردند و با ابراز خشنودی از بهبودی حال استاد از وی خواستند تا هرچه سریع تر به ادامه تدریس پرداخته و آموزش هنرجویان و متقاضیان یادگیری آواز ایرانی را آغاز کند.

 

در ادامه هر یک از میهمانان، با اشاره به خصائل اخلاقی و تعهد هنری جناب ناصح پور به نقش و جایگاه ارزشمند ایشان پرداخته و خاطراتی شیرین از دوران همکاری خود بیان کردند.

 

همچنین خانم ناصح پور و فرزندان ایشان، پیمان و پرهام نیز به ذکر خاطراتی در ارتباط با زندگی خانوادگی و هنری ایشان و نیز سالها تدریس استاد پرداختند.

 

در پایان استاد ضمن سپاسگزاری از حضور اعضای شورای عالی و هیئت مدیره خانه و با ابراز رضایت از حصول بهبودی نسبی خود، گفت به زودی فعالیت های هنری اش را آغاز خواهد کرد.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات