1399/3/9 : جمعه
تاریخ ارسال : 1398/10/14    

«سازخانه» نت سکوت نواخت

نمایشگاه «سازخانه» طی نشستی با اهدای گواهینامه شرکت کنندگان، صبح روز جمعه 13 دی ماه به کار خود پایان داد و به دلیل اعلام عزای عمومی نمایشگاه در روز آخر برگزار نشد.
«سازخانه» نت سکوت نواخت

نمایشگاه «سازخانه» طی نشستی با اهدای گواهینامه شرکت کنندگان صبح روز جمعه 13 دی ماه به کار خود پایان داد و به دلیل اعلام عزای عمومی نمایشگاه در روز آخر برگزار نشد.


به گزارش سایت خانه موسیقی، نشست اختتامیه نمایشگاه «سازخانه» با اهدای گواهینامه شرکت کنندگان صبح روز جمعه 13 دی ماه در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد و به دلیل اعلام سه روزعزای عمومی نمایشگاه در روز آخر برگزار نشد.

 

این نشست که با حضور برخی اعضای هیئت مدیره کانون سازندگان ساز و شرکت کنندگان در نمایشگاه برگزار شد. فرمان مرادی(رئیس کانون سازندگان ساز خانه موسیقی) در این مراسم ضمن قدردانی از استقبال کم نظیر هنرمندان سازساز از این نمایشگاه گفت: خوشبختانه در این دوره شاهد استقبال سازندگان ساز در نمایشگاه بودیم و امیدوارم دوره بعدی این نمایشگاه بسیار گسترده‌تر برگزار شود و حتی به جهانی شدن آن فکر می‌کنیم.

 

 

 

مرادی گفت: نباید عرصه ساز سازی را حالی کرد و باید به کیفیت ساخته‌هایتان اهمیت دهید تا موفق شوید و من هم سال هاست در گود سازسازی هستم و به همه عزیزان توصیه می کنم قدر کار خودتان را بدانید.

 

در این نشست همچنین عطا نویدی(دبیراجرایی نمایشگاه) گفت: در نمایشگاه به درصد بالایی از اهدافمان رسیدیم و امیدواریم در دوره های بعدی کمبود و کاستی هایی که وجود دارد و آن را تجربه کرده ایم برطرف شود.

 

وی درباره ساعت کار نمایشگاه در روز آخر گفت: خوشبختانه نمایشگاه 4 روز تا ساعت 21 برگزار شد اما روز پایانی(جمعه) به دلیل اعلام سه روز عزای عمومی نمایشگاه بعد از ظهر تعطیل می شود.

 

 

پس از این سخنان، گواهینامه حضور در نمایشگاه توسط فرمان مرادی(رییس کانون سازندگان ساز)، بیاض امیرعطایی(از اعضای هیئت مدیره کانون) و داریوش النجری(دبیر هنری نمایشگاه) به شرکت کنندگان اهدا شد.

 

در ادامه نیز با حضور تمامی شرکت کنندگان در محوطه خانه هنرمندان ایران، عکس یادگاری سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی ایران گرفته شد و نمایشگاه «سازخانه» به کار خود پایان داد.

 

سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و با همکاری خانه هنرمندان ایران و خانه موزه دکترمعین و استاد امیرجاهد 9 تا 13 دی ماه 1398 در مجموعه گالری های همکف خانه هنرمندان برگزار شد.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات