1399/3/9 : جمعه
تاریخ ارسال : 1398/10/13    

حضور پرشور هنرمندان در چهارمین روز نمایشگاه ساز خانه

چهارمین روز نمایشگاه ساز خانه روز گذشته در حالی برگزار شد که جمع زیادی از هنرمندان و مدیران هنری در این رویداد فرهنگی حضور داشتند.
حضور پرشور هنرمندان در چهارمین روز نمایشگاه ساز خانه

چهارمین روز نمایشگاه ساز خانه روز گذشته در حالی برگزار شد که جمع زیادی از هنرمندان و مدیران هنری در این رویداد فرهنگی حضور داشتند.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی، سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی«سازخانه» روز پنجشنبه 12 دی ماه شاهد حضور جمع زیادی از هنرمندان، مدیران هنری وعلاقمندان بود.

 

در چهارمین روز نمایشگاه سازخانه، تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی در این رویداد فرهنگی حضور یافتند. کیهان کلهر (نوازنده کمانچه) با وجود اینکه به دلیل برگزاری کنسرتش در تالار وحدت روزهای پر مشغله ای را می‌گذراند، اما عصر روز گذشته حدود دو ساعت از نمایشگاه سازخانه بازدید کرد و با شرکت کنندگان در نمایشگاه به گفتگو پرداخت و نظرتات خود را درباره سازهای ساخت هنرمندان بیان کرد.

 

 

همچنین بهداد بابایی(نوازنده سه تار) و رضا موسوی زاده(نوازنده تار و سه تار) دو عضو هیئت مدیره خانه موسیقی ایران، عصر روز گذشته ساعاتی از نمایشگاه بازدید کردند و از غرفه های تار و سه تار که بیشترین تعداد شرکت کننده در نمایشگاه را دارد، بازدید نمودند.

 

 

جمعی از مسئولان هنری هم 12 دی ماه از نمایشگاه بازدید کردند. علی مرادخانی(مدیر موزه موسیقی ایران)، محمد الهیاری فومنی(رئیس دفتر موسیقی)، مجید رجبی‌معمار(مدیرعامل خانه هنرمندان ایران)، حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی)، حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی خانه موسیقی)، سیدعباس سجادی(مدیر فرهنگسرای نیاوران) از جمله میهمانان این روز نمایشگاه بودند.

 

جمعی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز روز گذشته با حضور در نمایشگاه سازخانه با شرکت کنندگان به گفتگو پرداختند و با ساز های ساخت این هنرمندان آشنا شدند.

 

 

سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و با همکاری خانه هنرمندان ایران و خانه موزه دکترمعین و استاد امیرجاهد برگزار می شود. این نمایشگاه از 9 تا 13 دی ماه از ساعت 13 الی 21 در خانه هنرمندان واقع در خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی دایر و بازدید برای عموم علاقمندان آزاد است.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات