1401/11/14 : جمعه
تاریخ ارسال : 1398/09/27    

نمایش اپرای «فلوت سحرآمیز» در خانه موسیقی

جلسه نمایش اپرای «فلوت سحرآمیز» اثر موتزارت به همراه توضیحاتی در باره این اپرا روز شنبه 7 دی ماه ساعت 15 به همت کانون خوانندگان کلاسیک در خانه موسیقی برگزار می شود.
نمایش اپرای «فلوت سحرآمیز» در خانه موسیقی

جلسه نمایش اپرای «فلوت سحرآمیز» اثر موتزارت به همراه توضیحاتی در باره این اپرا روز شنبه 7دی ماه ساعت 15 به همت کانون خوانندگان کلاسیک در خانه موسیقی برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه، جلسه نمایش اپرا که شنبه ابتدای هر ماه در خانه موسیقی به همت کانون خوانندگان کلاسیک برگزار می شود، روز شنبه 7 دیماه به نمایش نمایش اپرای «فلوت سحرآمیز» اثر موتزارت اختصاص دارد.

 

توضیحات شهلا میلانی(رئیس هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک) درباره این اپرا و ویژگی های آوازی آن از دیگر بخش های این برنامه است.

 

«فلوت سحرآمیز» اپرایی در دو پرده از ولفگانگ آمادئوس موتزارت، آهنگساز نامدار اتریشی، است که در سال 1791 خلق شده‌است. اپرانامهٔ این اثر به زبان آلمانی و نوشتهٔ امانوئل شیکاندر است. فلوت سحرآمیز آخرین اپرای موتسارت است.

 

جلسه قبلی نمایش اپرا 2 آذرماه به نمایش اپرای کوراوغلو ساخته عزیر حاجی‌بیف اختصاص داشت که بخش هایی از 5 پرده این اپرا برای حاضران به نمایش در آمد.

 

این برنامه روز شنبه، 7 دی ماه از ساعت 15 در سالن اجتماعاات ساختمان شماره1 واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به جمالزاده، پلاک 270 برگزار می شود و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.تبلیغات