1399/7/10 : پنجشنبه
تاریخ ارسال : 1398/09/13    

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله نهایی جشنواره رفاقتی موسیقی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله نهایی جشنواره رفاقتی موسیقی، بیش از ۷۰ اثر توسط ۳۰۰ هنرمند در قالب تکنوازی، دو‌نوازی و گروه‌نوازی از ۲۱ استان کشور در سایت جشنواره منتشر شد.
اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله نهایی  جشنواره رفاقتی موسیقی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله نهایی  جشنواره رفاقتی موسیقی، بیش از ۷۰ اثر توسط ۳۰۰ هنرمند در قالب تکنوازی، دو‌نوازی و گروه‌نوازی از ۲۱ استان کشور در سایت جشنواره منتشر شد.

 

به گزارش رسایت خانه به نقل از روابط عمومی این جشنواره،  بنابر توضیحات منصور حبیب دوست عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان و ناظر هنری جشنواره؛  پس از بررسی و انطباق آثار ارسالی به جشنواره رفاقتی موسیقی با ضوابط عمومی جشنواره و جمع‌بندی نتایج حاصل از داوری تخصصی آثار که به صورت ناشناس توسط اساتید گروه موسیقی دانشگاه گیلان صورت گرفت ، ۲۱ اجرا توسط ۶۰ هنرمند در بخش های موسیقی دستگاهی ایران ، موسیقی نواحی ایران و موسیقی ساز های کوبه ای ایران و همچنین بخش پژوهشی و ارائه مقاله پذیرفته و به مرحله نهایی راه یافتند.

 

ضمن تشکر از تمام افراد و گروه‌هایی که به ارسال آثار پرداختند، لازم به ذکر است به دلیل محدودیت اطلاع رسانی ای که این مدت بصورت سراسری ایجاد شده بود ، زمان برگزاری جشنواره به تاریخ ۲۴ الی ۲۶ آذر ماه موکول شد. همچنین باید در نظر داشت که برنامه زمانی برگزاری جشنواره با محدودیت همراه است و از این رو برخی از افراد و گروه‌های شرکت کننده در جشنواره که امتیاز کمتر اما قابل قبولی داشتند ، امکان اجرا نیافتند. امید است در جشنواره‌های بعدی پذیرای دیگر عزیزان باشیم.

 

ستاد برگزاری دومین جشنواره رفاقتی موسیقی، متشکل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان، اساتید محترم گروه موسیقی دانشگاه گیلان ، ناظر هنری جشنواره و اعضا کانون موسیقی دانشگاه گیلان می‌باشد

برای پیگیری اخبار به سایت جشنواره مراجعه کنید ؛
www.refaghatimusicfestival.irقسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات