1401/3/4 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1398/08/15    

نشست هم اندیشی نمایشگاه ساز خانه برگزار شد

نشست هم اندیشی نمایشگاه ساز خانه با حضور جمعی از مسئولان خانه موسیقی و کانون سازندگان ساز و شرکت کنندگان در سومین نمایشگاه سازخانه در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار شد.
نشست هم اندیشی نمایشگاه ساز خانه برگزار شد

نشست هم اندیشی نمایشگاه ساز خانه با حضور جمعی از مسئولان خانه موسیقی و کانون سازندگان ساز و شرکت کنندگان در سومین نمایشگاه سازخانه در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار شد.

 

به گزارش سایت خانه موسیقی در این نشست که 14 آبان ماه برگزار شد، فرمان مرادی(رئیس هیئت مدیره کانون سازندگان ساز)، حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی خانه موسیقی)، داریوش النجری(دبیر هنری نمایشگاه)، بیاض امیرعطایی و امیر همتی(اعضای هیئت مدیره کانون سازندگان ساز) و جمعی از شرکت کنندگان در سومین نمایشگاه سازخانه حضور داشتند.

 

در ابتدای این جلسه فرمان مرادی(رئیس هیئت مدیره کانون سازندگان ساز) مختصری درباره برگزاری نمایشگاه سازخانه سخنانی را ارائه کرد. مرادی در بخشی از سخنانش گفت: این نمایشگاه از اهداف و برنامه های کانون سازندگان ساز است که خوشبختانه با همت خانه موسیقی و معاون اجرایی سال گذشته برگزار شد و امسال هم با حضور اعضای محترم کانون در خانه هنرمندان برگزار می شود.

 

در بخش دیگری از جلسه داریوش النجری(دبیر هنری نمایشگاه سازخانه) با ارائه گزارش کوتاهی از روند برگزاری نمایشگاه در سال گذشته گفت: هدف من برای قبول مسئولیت در نمایشگاه ایجاد همدلی بین سازندگان ساز بود و سال گذشته به این همدلی رسیدیم و امیدوارم امسال نیز این نمایشگاه به بهترین شکل برگزار شود.

 

 

حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی خانه موسیقی) هم از استقبال اعضای کانون از این نمایشگاه ابراز خرسندی کرد و در بخشی از سخنانش گفت: اگر بخواهیم این نمایشگاه در سطحی وسیع تر و با تعداد بیشتری شرکت کننده برگزار شود باید همین جمعی که شکل گرفته هر فصل یک جلسه داشته باشد تا با همفکری هم برای برگزاری بهتر نمایشگاه تصمیم گیری شود.

 

معاون اجرایی خانه موسیقی گفت: قطعا نمایشگاه امسال از سال گذشته بهتر برگزار می شود اما برخی از کاستی ها به دلیل محدودیت امکانات خانه هنرمندان است.

 

در این جلسه همچنین بیاض امیرعطایی و امیر همتی از اعضای هیئت مدیره کانون سازندگان ساز به بیان دیدگاه های خود درباره نمایشگاه پرداختند.

 

 

در ادامه شرکت کنندگان در نمایشگاه برخی سوالات، ابهامات و انتقادات خود را نسبت به نحوه برگزاری نمایشگاه بیان کردند و مسئولان خانه موسیقی و نمایشگاه به آنها پاسخ گفته قول مساعد دادند تا در صورت همکاری خانه هنرمندان برخی از کاستی برطرف شود.

 

لازم به توضیح است، از همه شرکت کنندگان نمایشگاه سازخانه برای نشست هم اندیشی دعوت شده بود که بسیاری به دلیل سکونت در شهرهای دیگر قادر به شرکت در نشست نبودند ولی نظرات خود را مکتوب برای مسئولان نمایشگاه ارسال کردند که در این جلسه مطرح و درباره آن تصمیم گیری شد.

 

سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی ایران با عنوان «سازخانه» از 9 تا 13 دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.تبلیغات