1398/11/9 : چهارشنبه
تاریخ ارسال : 1398/06/09    

همایش کانون پزشکان خانه موسیقی برگزار شد

همایش کانون پزشکان خانه موسیقی با حضور جمعی از پزشکان عضو کانون و همچنین اجرای موسیقی و شعر خوانی برگزار شد.
همایش کانون پزشکان خانه موسیقی برگزار شد

همایش کانون پزشکان خانه موسیقی با حضور جمعی از پزشکان عضو کانون و همچنین اجرای موسیقی و شعر خوانی برگزار شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، این همایش روز چهارشنبه(6 تیرماه) بنماسبت روز پزشک برگزار شد و در آن جمعی از پزشکان هنرمند به اجرای قطعات موسیقی پرداختند.

این نشست  با پخش کلیپ "ای ایران" با صدای دکترعباس خدایاری و دکلمه دکتربهزاد فرخزادآغاز شد و سپس دکتر مسعود احمدی ابهری(مجری برنامه) به شعر خوانی پرداخت و در ادامه دکترپریسا کلایی به اجرای چند قطعه تکنوازی پیانو پرداخت.

همچنین در ادامه دکتر آرش صدیقی(سنتور) به همراه گودرز معزی مدنی(تنبک) چند قطعه از ساخته های پرویز مشکاتیان را اجرا کرد.

در این نشست کلیپی از فعالیت های چند سال اخیر کانون پزشکان خانه موسیقی و همایش های سالیانه این کانون پخش شد  و در ادامه عباس خدایاری به سخنرانی پیرامون موسیقی و تاثیر آن در روند درمان بیماران و همچنین رابطه بین پزشکان و موسیقی پرداخت.

در ادامه این همایش که با استقبال خوب اعضای کانون پزشکان و پزشکان علاقمند به موسیقی برگزار شد، دکترمسعود مظلوم(سه تار و آواز)، مهرداد مظلوم (سه تار و آواز)و گودرز معزی مدنی(تنبک) چند قطعه با کلام اجرا کردند.

سپس دکتر افشین قناد(دندانپزشک، شاعر و طنز پرداز) چند شعر طنز از سورده های خود را قرائت کرد و در ادامه دکتر فرید صدوقی فر(خواننده) به همراه پیمان براری(پیانو و تنظیم کننده آهنگ)، ناصر رحیمی(فلوت)، مجید اسماعیلی(تنبک) و شاهین کبیری(گیتار) چند قطعه اجرا کردند.

همچنین پایانبخش این همایش تکنوازی پیانو دکتر پریسا کلایی بود. این برنامه به همت کانون پزشکان و برخی از اعضای هیئت مدیره کانون دکتر رفیع کافیه و دکتر بیات موحد برگزار شد.

کانون پزشکان خانه موسیقی ایران متشکل از جمعی پزشکان هنرمند و علاقمند به موسیقی است و از کانون های دوستدار در خانه موسیقی محسوب می شود که هر ساله در شهریور ماه و بمناسبت روز پزشک همایش سالیانه ای را برگزار می کند.

جلسات بررسی تاثیر موسیقی در روند درمان بیماران(موسیقی درمانی)، موسیقی و طب سنتی، جلسات مشاوره پزشکی به اعضا و ... از جمله فعالیت های کانون پزشکان خانه موسیقی بوده است.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات