بعد از ظهر یکشنبه برگزار شد/

جلسه مشترک هیئت مدیره های خانه موسیقی و کانون ناشران

دوشنبه 11 دي 1391
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

جلسه مشترک هیئت مدیره های خانه موسیقی و کانون ناشران

جلسه مشترک هیئت مدیره خانه موسیقی و هیئت مدیره کانون ناشران روز گذشته (یکشنبه 10 دی ماه) در ساختمان فاطمی تشکیل و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، این جلسه با حضور محمد سریر، نصرالله ناصح پور،تقی ضرابی، داریوش پیرنیاکان، زیدالله طلوعی و حمیدرضا نوربخش از اعضای هیئت مدیره خانه، آذر هاشمی (بازرس)، حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی) و اعضای هیئت مدیره و بازرس کانون ناشران بابک چمن آرا،غلامعلی علمشاهی، صدرالدین حسینخانی ،محسن رجب پور و محمد حق بین(بازرس)تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه محمد سریر و حمیدرضا نوربخش،ضمن عرض تبریک به میهمانان حاضر در این جلسه به مناسبت تشکیل کانون ناشران و انتخاب اعضای این هیئت مدیره برای موفقیت این کانون آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه این جلسه دیگر اعضای هیئت مدیره با ابراز خشنودی از تشکیل این کانون نسبت به مسائل مهم و مشکلات موجود در عرصه نشر صحبت کرده و ابراز امیدواری کردندبا توجه به تخصص و تجربه اعضای کانون ناشران و با کمک خانه موسیقی، حوزه نشر آثار موسیقایی رونق بیشتری پیدا کند.

همچنین هریک از اعضای هیئت مدیره کانون ناشران نیز در مورد مسائل مختلفی همچون کپی رایت و تنگناهایی که بر سر راه نشر موسیقی وجود دارد به اظهار نظر پرداختند و از اینکه این کانون در دل خانه موسیقی تشکیل شده ابراز خشنودی کرده و در باره راهکارهای مثبت همکاری بین ناشران و دیگر کانون های خانه موسیقی به نکاتی اشاره کردند.

در این جلسه پس از صحبت های ناشران و اتمام جلسه مشترک، محمد سریر و داریوش پیرنیاکان در مورد پرونده ثبت تار و جلسه با یدالله پرمون (رئیس مرکز منطقه ‌ای مطالعات پاسداری از میراث فرهنگی ناملموس) به هیئت مدیره خانه گزارشی ارائه دادند و قرار شد این موضوع با جدیت پیگیری شود.

در این جلسه داود گنجه ای(عضو هیئت مدیره و قائم مقام) به علت کسالت و رامین صدیقی(از اعضای هیئت مدیره کانون ناشران) به دلیل مسافرت غایب بودند.print