عرضه در فروشگاه های معتبر موسیقی/

"کتاب موسیقی 1393"منتشر شد

شنبه 19 بهمن 1392، 09:50
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

"کتاب موسیقی 1393"منتشر شد

کتاب پژوهشی و مصور "موسیقی 1393" حاوی آمار، اطلاعات، مستندات وعکسهای ارزشمند؛ تالیف حمیدرضا عاطفی به بازار عرضه شد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، کتاب موسیقی 1393 با ویژگی های منحصربه فرد، با همکاری یک تیم پژوهشی تهیه شده و بخش های مختلفی را در حوزه های مختلف موسیقی سنتی، نواحی، کلاسیک و پاپ در برگرفته است.

از ویژگی های این سالنامه و کتاب موسیقی می توان به درج تصاویر صدها هنرمند و موسیقیدان یک قرن گذشته به انضمام تاریخ تولد و درگذشت دقیق آنها، ارائه اطلاعات آماری و همچنین گزارش تصویری اتفاقات مهم موسیقایی دو سال اخیر ، ارائه اطلاعات مربوط به شرکت ها، گروه ها، سایت ها،وبلاگ ها، موسسات و ... که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند اشاره کرد..

علاوه بر اطلاعات ذکر شده،اسامی مسئولان و هنرمندلن انجمن موسیقی شهرهای مختلف ونیز انتشار صدها عکس منحصر به فرد تاریخی از موسیقی دانها و برخی کنسرت های برجسته از دیگر ویژگی های این سالنامه است..

همچنین پاسخ بزرگان موسیقی به یک سوال کلیدی در خصوص نسل نو و فعالان جوان حوزه موسیقی تحت عنوان "رهنمود" از دیگر بخش های این سالنامه است.

طرح و پژوهش کتاب موسیقی 1393 ازحمیدرضا عاطفی (عضو هیئت مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی ایران) است که برای دومین دوره به طور مستقل و غیر وابسته تهیه شده و تا نیمه بهمن ماه منتشر و در مراکز و فروشگاه های آثار موسیقایی عرضه می شود.

علاقمندان می توانند این سالنامه را از مراکزی همچون موسیقی عارف، آوای خانه(66576223)، مرکز موسیقی بتهوون، شهر کتاب های مناطق مختلف تهران و فروشگاه های معتبر موسیقی تهیه نمایند.print