2 تیر ماه در خانه هنرمندان/

کارگاه روش تدریس پیانو برگزار می شود

دوشنبه 22 خرداد 1396، 11:06
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

کارگاه روش تدریس پیانو برگزار می شود
دومین کارگاه روش تدریس پیانو  (پداگوژی پیانو) توسط دکتر پویان آزاده، 2 تیر ماه در خانه هنرمندان برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه موسیقی، دومین کارگاه روش تدریس پیانو (پداگوژی پیانو) توسط دکتر پویان آزاده روز جمعه، 2 تیرماه ساعت 17، در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.

این برنامه نخستین سمینار پیانو در موضوع روش تدریس پیانو است و همراه با توضیحات مربوط به نحوه آموزش ساز پیانو قطعاتی برای نمونه با ساز پیانو اجرا می شود.

پویان آزاده دارای دکترای آموزش پیانو از دانشگاه مارتین لوتر آلمان،عضو هیت علمی دانشگاه هنر و موسس نخستین مرکز تخصصی پیانو, انستیتوی پیانو پویان است. 


شرکت کنندگان برای ثبت نام تا تاریخ  چهارشنبه 31 خرداد ماه مدارک خود از جمله کپی کارت ملی و یک قطعه عکس را به خانه موسیقی واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به خیابان جمالزاده، پلاک 270 تحویل دهند.

ثبت نام برای اعضای خانه موسیقی با ارائه کارت عضویت با تخفیف ویژه همراه است، همچنین برای شرکت کنندگان از سوی کانون مدرسان گواهی شرکت صادر می گردد.

 نخستین کارگاه روش تدریس پیانو دی ماه سال گذشته برگزار شد که با استقبال خوب مدرسان و نوازندگان پیانو مواجه گردید. 

لازم به توضیح است، مدرسان ساز پیانو و علاقمندان به ساز پیانو می توانند برای شرکت در این سمینار یکروزه تا تاریخ 31 خردادماه، با خانه موسیقی به شماره تلفن 66917711-66917712  تماس بگیرند و از نحوه ثبت نام اطلاع حاصل نمایند. print