1397/8/21 : دوشنبه

اخبار


دوشنبه 21 آبانماه/

مراسم افتتاحیه نمایشگاه «سازخانه» برگزار می شود

مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی با عنوان «ساز خانه» روز دوشنبه 21 آبان ماه ساعت 15 در خانه هنرمندان برگزار می شود.

داریوش النجری:

نمایشگاه ساز محلی برای تعامل سازندگان ساز و نوازندگان است

دبیر دومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی گفت: نمایشگاه ساز خانه موسیقی محلی برای معاشرت و تعامل بین سازندگان و نوازندگان است و سازسازان شرایطی را پیش روی خود می بینند که می تواند دربرگیرنده تعاملات خوبی در عرصه تولید ساز باشد.

تسلیت خانه موسیقی به نسرین ناصحی

خانه موسیقی ایران درگذشت مادر گرامی نسرین ناصحی(عضو هیئت مدیره کانون خوانندگان کلاسیک) را به ایشان تسلیت گفت.

فرهاد گرگین پور هنرمند پیشکسوت موسیقی قشقایی درگذشت

فرهاد گرگین پور از هنرمندان پیشکسوت موسیقی قشقایی نهم آبان ماه بعد از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان در بیمارستان نمازی شهر شیراز دار فانی را وداع گفت.

حمیدرضا نوربخش:

تلاش‌ می کنیم تا بستر کار گروه های موسیقی جوان فراهم شود

مدیرعامل خانه موسیقی در نشست خبری کنسرت های پژوهشی گفت: استعدادهای زیادی در خوانندگی، نوازندگی و آهنگسازی داریم، اما متاسفانه بسیاری از این استعدادها در فضای موسیقی کشور نیستند، در خانه موسیقی تلاش‌هایی انجام دادیم تا بستر کار گروه‌های موسیقی جوان فراهم شود.

فراخوان دومین جشنواره موسیقی امیر جاهد منتشر شد

دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» از سوی اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد و خانه موسیقی ایران برگزار می شود و فراخوان این جشنواره منتشر شد.

حمیدرضا نوربخش:

با وجود تنگناهای مالی فعالیت های خانه موسیقی متوقف نمی شود

مدیرعامل خانه موسیقی در نشست ماهیانه گفت: این روزها بیشترین تنگنای مالی را در خانه موسیقی تجربه می کنیم و کم لطفی مجموعه مدیریت فرهنگی بخصوص وزارت ارشاد هم مزید به علت است ولی با این همه فعالیت های خانه هیچوقت متوقف نشده است.

حمیدرضا نوربخش:

موضوع استعفا رنجش استاد گنجه ای بوده که باید در هیئت مدیره بررسی شود

حمیدرضا نوربخش در خصوص استعفای داود گنجه ای از خانه موسیقی گفت: امیدواریم رنجش استاد گنجه ای برطرف شود ضمن اینکه چیزی به صورت کتبی به ما اعلام نشده و فقط در خبرگزاری ها منعکس شده است؛ این مساله باید در هیئت مدیره بررسی و در مورد آن صحبت شود و انشالله که این مسائل برطرف گردد.

نادر مشایخی:

به موسیقی کلاسیک کمتر توجه می‌شود

نادر مشایخی آهنگساز و رهبر ارکستر می‌گوید بهترین کار این است که صداوسیما به موسیقی توجه کند و بخشی را به معرفی این هنر و پخش آثار موسیقایی اختصاص دهد.

بیست و ششمین نشست آیین آواز برگزار شد

بیست و ششمین نشست آیین آواز شب گذشته با حضور جمعی از علاقمندان آواز و هنرمندان در فرهنسگرای ارسباران برگزار شد.

29 مهرماه /

نشست ماهیانه اعضای خانه موسیقی برگزار می شود

نشست ماهیانه هنرمندان و اعضای خانه موسیقی، روز یکشنبه 29 مهرماه از ساعت 16 در ساختمان فاطمی برگزار می شود.

مهلت ارسال فرم های ثبت نام نمایشگاه ساز تمدید شد

با توجه درخواست سازندگان ساز مهلت ارسال فرم های شرکت در نمایشگاه ساز تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 29 مهرماه تمدید شد.

کد خبر : 100127
تاریخ ارسال : 1390/01/21    ساعت ارسال :

عصر یکشنبه در ساختمان فاطمی/

جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی تشکیل شد

اولین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی در سال جدید ، بعد از ظهر یکشنبه، 21 فروردین، در ساختمان فاطمی تشکیل و به مسائل مختلف خانه رسیدگی شد.

اولین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی در سال جدید ، بعد از ظهر یکشنبه، 21 فروردین، در ساختمان فاطمی تشکیل و به مسائل مختلف خانه رسیدگی شد.

به گزارش سایت خانه، نخستین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی در سال جدید با حضور دکتر محمد سریر(رئیس هیئت مدیره)، حمیدرضا نوربخش(مدیر عامل)، داود گنجه ای، تقی ضرابی، داریوش پیرنیاکان (دبیر و سخنگو)، نصرالله ناصح پور و زیدالله طلوعی از اعضای هیئت مدیره تشکیل و به مسائل مختلف خانه رسیدگی شد.

در این جلسه درباره مسائل اجرایی جشن خانه موسیقی و انتخاب دبیر جشن بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید هر یک از اعضای هیئت مدیره در جلسه آینده افراد مورد نظر خود را پیشنهاد دهند تا در این مورد تصمیم گیری شود.

همچنین مقرر شد در هفته آینده اسامی افراد پیشنهادی هیئت مدیره به مجمع عمومی جهت انتخاب شورای عالی ارائه گردد.قسمت نظرات غیر فعال میباشد

تبلیغات