صبح یکشنبه در ساختمان فاطمی/

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون ناشران تشکیل شد

يكشنبه 8 بهمن 1391
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون ناشران تشکیل شد

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون ناشران خانه موسیقی صبح یکشنبه در ساختمان فاطمی تشکیل شد و مسائل این کانون مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت خانه موسیقی، این جلسه که به علت آماده نبودن ساختمان شماره دو در ساختمان فاطمی تشکیل شد، رامین صدیقی، غلامعلی علمشاهی، محسن رجب پور، صدرالدین حسین خانی، بابک چمن آرا و محمد حق بین(بازرس کانون) شرکت داشتند.

در این جلسه مسائل مختلفی از جمله تعیین ترکیب هیئت مدیره، اولویت بندی فعالیت های کانون، عضو گیری در کانون و اصلاحات احتمالی اساسنامه مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه به اتفاق آرا رامین صدیقی به عنوان رئیس هیئت مدیره کانون، غلامعلی علمشاهی نایب رئیس و بابک چمن آرا سخنگوی هیئت مدیره انتخاب شدند.

هیئت مدیره کانون ناشران در این جلسه برای ایجاد صندوقی مستقل برای این کانون موافقت کرد و مقرر گردید راهکار های قانونی تاسیس صندوق، نحوه و مبلغ واریزی به آن (توسط اعضای کانون) مورد بررسی قرار گرفته و در جلسه بعدی در هیئت مدیره مطرح شود.

همچنین تصویب شد نامه فراخوان عضویت در کانون به همره فرم عضویت و رونوشت اساسنامه تا آخر بهمن ماه برای همه اشخاصی که بالقوه واجد شرایط عضویت هستند ارسال گردد. همچنین قرار شد رئیس هیئت مدیره پیش نویس فرم عضویت را تهیه و در اختیار اعضای هیئت مدیره قرار دهد تا پس از تصویب ارسال گردد.

در این جلسه هیئت مدیره با تشکیل کمیته های "حقوقی و حل اختلاف"(با مسئولیت غلامعلی علمشاهی و بابک چمن آرا)، "اجرایی"(با مسئولیت صدرالدین حسین خانی و محسن رجب پور) و "آموزش"( با مسئولیت رامین صدیقی)موافقت کرد و اعلام شد مسئولان هر کمیته متناسب با موارد ارجاعی می توانند از افراد ذیصلاح به عنوان کارشناس دعوت کنند.

لازم به توضیح است، تمامی جلسات هیئت مدیره کانون های تخصصی در ساختمان صبا برگزار می شود اما به دلیل بروز مشکلاتی برای آن محل، نخستین جلسه کانون ناشران در ساختمان فاطمی برگزار شد.print